Chatka pri aquaparku Tatralandia

Pozývame Vás stráviť Váš voľný čas do Chatky Elegance, ktorá je situovaná v pokojnom prostredí, pri potôčiku a zároveň v areáli Aquaparku Tatralandia, neďaleko Liptovského Mikuláša.

Z našej chatky sa Vám naskytne nádherný výhľad na prekrásnu okolitú scenériu Západných a Nízkych Tatier. Skvelý Aquapark Tatralandia a jeho areál Vám ponúka množstvo atrakcií - vonkajšie a vnútorné bazény, svetové wellness, fitness, detské ihrisko a detský kútik, ako aj zmenáreň, minimarket, bary a reštaurácie i multifunkčné ihrisko. V blízkosti sa nachádza tiež autodrom, 5D kino, vzdušný tunel Hurricane Factory, Kontaktná ZOO, svet miniatúr Tatrapolis, Dom hore nohami a mnoho ďalších zaujímavostí. V zime si dokonale zalyžujete v známom lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry.

Chatka Elegance Vám ponúka pohodlné celoročné ubytovanie pre maximálne 5 osôb. Naše ubytovanie je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú zábavu, ale aj oddych a súkromie zároveň.

Originálna Chatka Elegance je ladená v skautskom štýle a tvorí ju jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a obývacia miestnosť prepojená s kuchynkou. V obývacej miestnosti Vám ako prístelka, pre ďalšie dve osoby, poslúži pohodlný gauč. Tu si pozriete televíziu s rozšíreným balíkom programov alebo si uvaríte vlastné jedlá v kuchynke vybavenej elektrickým varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Súčasťou chatky je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade potreby Vám v cene ubytovania zapožičiame cestovnú postieľku. WiFi pripojenie na internet je v ubytovaní bezplatné.

Kávu si môžete vypiť na terase s posedením a zahráte si tu tiež stolný tenis. V blízkosti chatky je k dispozícii aj altánok s krbom a ohniskom. V zime si užijete sánkovačku na priľahlom kopci a detičky sa celoročne vyhrajú na detskom ihrisku. Hostia našej chaty využijú služby recepcie, lyžiarne ako aj kongresovej miestnosti so zapožičaním techniky. Vaše autá si pokojne zaparkujete do 20 metrov od ubytovania na parkovisku zabezpečenom kamerovým systémom.

Šum blízkeho potôčika Vám príjemne pripomenie, že ste na dovolenke a relaxujete. Tak neváhajte, zažite tú najlepšiu dovolenku a ubytujte sa v Chatke Elegance - Tatralandia. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá