September - posledné voľné izby

Novinka sezóny - každá izba má klímu! Pre našich hostí, veľkých - malých poskytujeme zdarma bicykle. Malé detičky majú sedačku na bicykel. Myslíme na bábätká-postieľky, detské stoličky, bazén, hojdačky, pieskovisko. Kávovar poteší veľkých


Chata Dorka sa nachádza priamo v areáli termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove. Je umiestnená za športovým areálom, blízko termálnych bazénov a reštaurácie.

Chatka pozostáva z troch izieb, kúpeľne a kuchynky. Dve izby majú poschodové postele a možnosť prístelku. Jedna izba je zariadená pre ľudí, ktorí nemôžu zo zdravotných dôvodov byť na poschodových posteliach. Izby sú zariadené veľmi vkusne a prakticky. Každá má svoju novú chladničku s mrazákom, mikrovlnku, svoj varič, rýchlovarnú kanvicu, riady, LCD TV so vstupom USB a HDMI a internet WiFi.

Súčasťou chatky je veľká zastrešená terasa a gril, ktorú každí ocení, ak by zapršalo. Rodiny s deťmi, uvítajú, že malé detičky majú svoje vlastné posedenie a na vyžiadanie požičiavame hračky, napríklad detský stanový set s tunelom a iné.

V cene sú všetky poplatky: ubytovanie, vstupné na kúpalisko, parkovné priamo pri chatkách, internet. Termín pobytu je od soboty do soboty.

Ubytovanie je vhodné pre partie, rodiny s deťmi, ktoré radi spolu dovolenkujú. Máme aj sólo rodinky a chodia k nám aj seniori a juniori. Ak ste náhodou vášnivý rybár tak oceníte v blízkosti ramená Dunaja. Taktiež dokážeme zabezpečiť prepravu 5-tich osôb v prípade,že máte problém s cestovaním. Dovezieme Vás v sobotu priamo do areálu kúpaliska Vadaš a podľa dohody Vás aj prepravíme v sobotu naspäť domov. Príďte a uvidíte že dovolenka na Slovensku môže byť naozaj dobrá!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá