...Neuveriteľný pokoj v útulnej chatke..

Rozhodli ste sa tráviť dovolenku na Liptove? S radosťou Vás privítame v Chatke Bukovina 271, ktorá sa nachádza v pokojnej obci Bukovina, v okolí známych atrakcií tohto regiónu.

Od nás máte blízko do aquaparku Tatralandia, Vodného raja v Bešeňovej ako aj na Liptovskú Maru s bohatými možnosťami atrakcií, plávania, rybárčenia či plavby loďou. Milovníci prírody ocenia možnosť spoznávania Chočských vrchov, Prosieckej či Kvačianskej doliny ako aj tú podzemnú v systéme Demänovských jaskýň. Deti sa potešia návšteve Zoo Kontakt či Tatrapolisu (svetu miniatúr). Zima je ideálna na lyžovanie či bežkovanie v Ski & Bike parku Ružomberok - Malinô Brdo či špičkovom stredisku Jasná v Nízkych Tatrách.

Ubytovať sa v Chatke Bukovina 271 môžete počas celého roka, kde ponúkame komfort pre maximálne 7 osôb. Na svoje si tu prídu najmä rodinky s deťmi či menšie skupinky rekreantov.

Prízemie chatky tvorí spoločenská miestnosť s televízorom na terestriálne vysielanie a gaučovým sedením (slúžiacim ako prístelka pre jednu osobu). Svoje chutné špeciality si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni s jedálenským sedením. Nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Schodiskom sa ľahko dostanete do podkrovia, kde sa nachádza 6 postelí pripravených pre Váš pokojný spánok. Mysleli sme aj na WiFi pripojenie k internetu a v prípade potreby zapožičanie detskej postieľky.

Veľká trávnatá plocha zaistí vyplnenie Vášho voľného času pri hre futbalu alebo volejbalu. Dobre padne aj grilovanie si na grile či opekanie pokrmov na ohnisku. Oddýchnuť si po všetkých aktivitách môžete na terase s vonkajším posedením či v 50 m vzdialenej saune susedného objektu (za poplatok). O úschovu Vašich bicyklov a lyží máte tiež postarané. Rovnako i parkovanie je zabezpečené pri chatke.

Príjemná atmosféra a vybavenosť ubytovania v našej Chatke Bukovina 271 Vám určite zaistí skvelú dovolenku na Liptove. My sa tu už na Vás tešíme!