Lacné ubytovanie: len 7 EUR/osoba/noc!

Chatka Andrea Tomková je situovaná v príjemnej tichej uličke atraktívnej obce Podhájska na juhu Slovenska, vo vzdialenosti len 10 minút chôdze od vyhľadávaného termálneho kúpaliska s liečivou geotermálnou vodou. Vďaka výbornej polohe ubytovania si tak hostia môžu dopriať počas ich pobytu jedinečný relax v 9 letných bazénoch, ako aj v novovybudovanom wellness centre Aquamarin či vitálnom svete so saunami, tropickým tunelom a rôznymi ďalšími procedúrami. Súčasťou rekreačného komplexu je taktiež veľmi pekná botanická záhrada s možnosťou príjemného posedenia v kaviarničke pod palmami. Ak ste milovníkmi kultúrno-historických pamiatok, odporúčame Vám výlety do blízkeho okolia. Navštíviť tu môžete napríklad ruiny starého kláštora zvaného Mariánska Čeľaď, hlinený gazdovský dom vo Veľkých Lovciach, lokalitu Zámeček (archeologické nálezisko), múzeá, hvezdáreň či rôzne ďalšie pamätihodnosti a zaujímavosti.

V príjemnom letnom období Vám ponúkame útulné ubytovanie v jednopodlažnej záhradnej chate s celkovou kapacitou 7 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom sú tu k dispozícii dve miestnosti, jedna 2-lôžková spálňa s možnosťou jednej prístelky (vybavená televízorom) a jedna väčšia izba s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom, ktorá zároveň slúži aj ako spoločenská miestnosť. V tejto časti ubytovania sa nachádza aj televízor s pohodlným posedením na gauči (využiteľným ako plnohodnotné lôžko pre jednu ďalšiu osobu) a taktiež jedálenské posedenie pre všetkých hostí. V chatke nechýba ani plne zariadená kuchyňa, vhodná na prípravu vlastných chutných jedál. V jej výbave nájdete elektrický varič (dvojplatničku), chladničku, mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu. Samozrejmosťou ubytovania je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V príjemnej vonkajšej časti chatky s terasou, posedením a záhradnou hojdačkou môžete príjemne relaxovať, zatiaľ čo sa Vám budú vo vonkajšom krbe (alebo na grile či ohnisku) pripravovať chutné voňavé špeciality. Vaše detičky sa môžu po celý čas pokojne zabávať na pieskovisku alebo hojdačke, alebo sa hrať na skrývačky a naháňačky. Autá si môžete odparkovať priamo pri ubytovaní.

Ak hľadáte komfortné ubytovanie v blízkosti termálneho kúpaliska s možnosťami relaxu aj aktívneho trávenia voľného času, ste na správnej adrese! Vitajte a užívajte si vytúženú dovolenku! Tešíme sa na Vás!