V tesnej blízkosti Aquaparku Tatralandia

Chatka 439 sa nachádza v miestnej „Osade u Vinára" dovolenkového rezortu Holiday Village, ktorá je umiestnená v tesnej blízkosti Aquaparku Tatralandia. Svoje príjemne strávené chvíle si tu užijete v kruhu najbližších ako aj s priateľmi a známymi.

Región Liptov ponúka všetkým návštevníkom rôzne športové, kultúrne a mnohé iné možnosti. Venovať sa tu môžete cyklistike, turistike alebo vodným športom na Liptovskej Mare. Adrenalín si zvýšite na tobogánoch miestneho aquaparku, zalietaním si v Hurricane Factory či priamym kontaktom so zvieratkami v Zoo Kontakt. Krásy prírody spoznáte v okolitých dolinách alebo pod zemou v Demänovských jaskyniach. Zimné obdobie je ideálne na korčuľovanie, lyžovanie či bežkovanie. Privítajú Vás na svahoch lyžiarskych stredísk Liptovský Mikuláš - Podbreziny, Iľanovo - Košútovo i Ski Žiarce - Pavčina Lehota. Počas zimnej sezóny Vás do najznámejšieho lyžiarskeho strediská Jasná - Nízke Tatry bezplatne odvezie Ski-Bus.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v Chatke 439, ktorá je kapacitne prispôsobená pre 3 až maximálne 5 osôb.

Svoj voľný čas môžete tráviť v obývacej miestnosti, ktorá je vybavená televízorom na káblové pripojenie a rozkladacou pohovkou (slúžiacou pre prespanie 2 osôb). Táto miestnosť je prepojená s kuchyňou s elektrickým varičom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kompletným kuchynským riadom. Svoje vlastné jedlo si môžete zjesť na jedálenskom sedení v kuchynskej časti alebo na terase s vonkajším posedením z masívneho dreva. K dokonalému spánku využijete jednu 3-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom. K dispozícii je Vám tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Zaistené je rovnako WiFi pripojenie na internet.

Grilované špeciality si pripravíte v blízkosti chatky na záhradnom krbe ako aj na grile. V areáli ubytovania sa nachádza detské ihrisko s hojdačkami a rôznymi atrakciami. Zahrať si môžete tiež obrie šachy, stolný tenis, využiť tenisový kurt prípadne si požičať bicykle. Len na skok od ubytovania to máte do Mini Zoo. V hlavnej budove areálu sú Vám k dispozícii služby recepcie, reštaurácie, kaviarne a lobby baru. Pre deti je pripravený detský kútik s hračkami alebo zaujímavý film v 5D kine. Dospelí sa tu otestujú na golfovom trenažéri alebo sa zahrajú hry ako biliard či bowling. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Veríme, že krásy Liptova Vás natoľko očaria, že tu prežijete jednu zo skvelých dovoleniek. Už teraz sa tešíme na Vás v Chatke 439!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá