Chatka priamo v aquaparku Tatralandia!

Chatka č. 428 je situovaná v Liptovskom Mikuláši priamo v rezorte Holiday Village Tatralandia. Leží v srdci Liptova – v jednom z najkrajších kútov Slovenska. Nachádza sa v tesnej blízkosti - len pár metrov od vyhľadávaného Aquaparku Tatralandia – najväčšieho aquaparku na Slovensku, v Česku a v Poľsku.

Počas celého roka Vám ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnej rekreačnej chatke, situovanej v tzv. Skautskej osade. Chatka je dispozične prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 3 až 5 osôb. V chate je hosťom k dispozícii jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, ako aj obývacia miestnosť s televízorom a rozkladacou pohovkou (využiteľnou pre prespanie 2 osôb), ktorej súčasťou je aj jedálenská časť s posedením a kuchynka. Samozrejmosťou chaty je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Vybavenosť chaty: chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, elektrický varič, umývací drez, TV, rozkladacia sedačka, rohová lavica, stôl, stoličky, 3 postele, skrine, kompletné vybavenie kuchyne riadmi, príbormi a hrncami, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

Letné večery si môžete spríjemniť vonkajším posedením na terase pri chatke.

ŠPORT A ZÁBAVA PRIAMO V AREÁLI UBYTOVANIA:

V blízkosti chaty je možné využívať altánok, ohnisko či záhradný krb. V areáli ubytovania je pre Vás pripravené detské ihrisko s preliezkami a rôzne spoločenské hry. Zahrať si tu môžete obrie šachy, stolný tenis alebo využiť tenisový kurt s umelým osvetlením či zapožičať si bicykle. Blízko od chaty to budete mať aj k MINI ZOO so zvieratkami alebo k jedinému veternému tunelu na Slovensku so simulátorom voľného pádu – Hurricane Factory.

V hlavnej budove areálu sú Vám k dispozícii služby štýlovej reštaurácie, kaviarne s WiFi pripojením na internet, lobby baru a recepcie. Nechýba tu ani detský kútik, 5D kino, golfový trenažér a možnosť hrania biliardu a bowlingu.

ŠPORT A ZÁBAVA V OKOLÍ UBYTOVANIA:

Spríjemniť pobyt si môžete aj člnkovaním a inými vodnými športami na blízkej Liptovskej Mare (jachting, surfovanie, plavba vyhliadkovou loďou, vodné bicykle). Zabaviť sa môžete aj v športovej hale Liptov aréna, raftingom, paraglidingom, pri motokárach či hraní laser games.

Ďaleko od chatky to nebudete mať ani k obľúbeným demänovským jaskyniam. K lyžiarskemu stredisku Jasná – Chopok Vás v zimnom období odvezie bezplatný ski-bus, ktorý má zastávku iba 100 metrov od ubytovania.

Počas celého pobytu Vám bude priamo z areálu ubytovania k dispozícii multi-vstup s možnosťou prechodu do aquaparku Tatralandia aj viackrát denne.

Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chatke.

Tešíme sa na Vás. :-)


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá