Útulná chatka v horskom prostredí

Chatka 28 je situovaná v krásnom prostredí, na úpätí Vysokých Tatier, v horskej obci Tatranská Štrba, v dolnej časti autocampingu, kde sa nachádzajú len chatky v súkromnom vlastníctve. Svojou výbornou polohou(v nadmorskej výške 950 m.n.m.) predstavuje výborný východiskový bod pre turistiku nie len vo Vysokých Tatrách, ale taktiež v Západných Tatrách, Nízkych Tatrách a Slovenskom raji. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj rybolovom, návštevou skanzenov, jaskýň či hradov.

Strávte zopár dní v tomto očarujúcom prostredí a spoznajte krásy Tatier so zabezpečeným komfortným ubytovaním v našej menšej, ale veľmi útulnej drevenej chatke. Chatka disponuje v podkroví spálňovou časťou, vhodnou pre pohodlné prespanie 3 osôb. Na prízemí je Vám k dispozícii príjemná menšia spoločenská miestnosť s jedálenskou časťou a kuchynkou, v ktorej si bez problémov pripravíte chutné domáce jedlá. V tejto časti chatky nájdete rozkladací gauč, ktorý je využiteľný pre 1 až 2 osoby. Samozrejmosťou chatky je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Počas chladnejších období je v objekte zabezpečené vykurovanie elektrickým ohrievačom.

Súčasťou chatky je krytá terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia, ktorá je hosťom plne k dispozícii. Priamo k ubytovaniu je zabezpečený prístup autom, pričom parkovanie je bezplatné.

Okolie chatky je tvorené nielen prekrásnou prírodou ale do 10 minút pešou chôdzou môžu hostia využívať služby potravín, reštaurácie, hotela s wellness centrom, tenisové kurty, lyžiarsky vlek či ozubnicovú železnicu, ktorá Vás do 12 minút dopraví do Štrbského Plesa. Veríme, že u nás prežijete nezabudnuteľnú dovolenku a radi sa k nám opäť vrátite.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty