Ubytovanie za priaznivú cenu

V obci Hrnčiarovce nad Parnou , vzdialenej iba pár km od okresného mesta Trnava sa nachádza ubytovňa s názvom Chatka 21. Ubytovňa je vhodná pre turistov, obchodných cestujúcich, robotníkov i rodinky s deťmi. Poskytujeme krátkodobé i dlhodobé ubytovanie.

Obec a jej okolie Vám ponúka široké možnosti trávenia voľného času. Či už to bude turistika, cykloturistika, jazda na koni, kúpanie sa, poznávanie histórie a pod. V lete sa určite vyberte na kúpalisko Kamenný mlyn, Castiglione, Letné kúpalisko Pác. Zábavu i relax si doprajete i v aquaparku Relax Aqua & Spa v Trnave. Pre tých čo obľubujú jazdu na koni tu čaká Agro Farma Dolina či Margitin dvor. Nadšenci histórie si na svoje prídu návštevou Kaštieľa Dolná Krupá, hradu Červený Kameň, Smolenického hradu a kaštieľa Budmerice.

V našom zariadení Vás radi ubytujeme počas celého roka. Ubytovňa disponuje kapacitou 8 lôžok. Na výber máte z týchto izieb:
- jednej 2-lôžkovej izby,
- dvoch 3-lôžkových izieb.

Chatka 21 pozostáva zo spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom a gaučom. Hosťom je k dispozícii i spoločná plne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením, elektrickou rúrou, plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu, chladničkou a mrazničkou.

Každá izba je vybavená príslušným počtom lôžok, okrem toho má každá navyše vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi a toaletou. V celom objekte môžu hosti využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pod prístreškom na terase si môžete príjemne posedieť, prípadne ugrilovať niečo chutné na prenosnom grile. V prípade potreby Vám zaistíme detskú postieľku alebo stoličku na kŕmenie. Ak prídete s bicyklami, tieto si bezpečne odložíte v garáži. Pakovanie áut je zabezpečené priamo v areáli, stráženom kamerovým systémom. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty