Štýlové ubytovanie ideálne pre rodinky!

Ak ste sa rozhodli stráviť dovolenku v kruhu najbližších na Orave, tak Vás radi privítame v Chatke 1101 v Oravskej Lesnej. Pokojná oblasť s príjemným prostredím v blízkosti lesa dodajú Vašej dovolenke neopakovateľnú atmosféru.

Na Orave sa dá spoznávať množstvo vecí. Jednou z nich je aj okolitá nádherná príroda s množstvom cyklistických a turistických trás. V horúcich letných dňoch sa schladíte v jazere Nová Bystrica, prípadne si zaplávate aj v známej Oravskej priehrade. V blízkosti sa nachádza Múzeum kysuckej dediny - Vychylovka, cez ktoré prechádza Historická lesná úvraťová železnica. Ak dostanete chuť na dobré jedlo, pokojne sa vyberte do miestnych barov a reštaurácií. Zimné obdobie je ideálne na sánkovačku pri ubytovaní, ako aj na lyžovačku v lyžiarskom stredisku Orava Snow - Ski Oravská Lesná alebo Ski Seven Zákamenné.

Naše útulné ubytovanie poskytuje komfort pre 8 až maximálne 10 osôb počas celého roka. V dôsledku kapacity je tak chatka vhodná pre rodinky s deťmi alebo menšie skupinky dobrých priateľov.

Prízemie Chatky 1101 tvorí spoločenská miestnosť s krbovou pieckou, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, spoločenskými hrami a rozťahovacím gaučovým sedením, slúžiacim ako prístelka pre 2 osoby. Dobré jedlo si vychutnáte na jedálenskom sedení, ktorá je tiež prepojená s plne vybavenou kuchyňou. K dispozícii je tu rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Schodiskom sa ľahko dostanete k ďalším dvom 4-lôžkovým spálňam na pochodí s manželskými posteľami a dvomi samostatnými lôžkami. Tiež sme Vám zaistili bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Prežiť svoj čas pri hre stolného tenisu či šípok viete v suteréne ubytovania. K dispozícii je Vám tu altánok s vonkajším posedením, kotlík, gril, ohnisko a pre deti sú pripravené rôzne hračky, hojdačka či šmýkačka. Na požiadanie vieme poskytnúť detskú postieľku. Športoví nadšenci si svoje bicykle a lyže uschovajú v samostatnej miestnosti. Parkovanie je zabezpečené pri chatke.

Ak chcete spoznávať všetko, čo ponúka región Orava svojim návštevníkom s Vašimi príbuznými, tak ich vezmite so sebou a príďte prežiť dokonale strávený čas u nás. Tešíme sa na Vás v Chatke 1101!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá