Wi-Fi PRIAMO V CHATKE ZDARMA!!!

Chata 115 je situovaná v nádhernom prostredí Liptova, v atraktívnej časti obľúbeného dovolenkového rezortu Holiday Village, nachádzajúceho sa priamo pri Aquaparku Tatralandia. Vďaka svojej výnimočnej polohe v tesnej blízkosti bazénov najväčšieho aquaparku na Slovensku s vitálnym svetom a bohatou ponukou atrakcií pre dospelých ako aj deti, predstavuje chata výbornú voľbu pre všetkých milovníkov dokonalého relaxu a aktívneho oddychu, či už sa jedná o rodinky s deťmi, páry alebo skupinky priateľov. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj surfovaním, člnkovaním alebo plavbou vyhliadkovou loďou po blízkej Liptovskej Mare, návštevou krásnych demänovských jaskýň, či turistickými prechádzkami a cyklistickými túrami nádhernou okolitou prírodou Západných a Nízkych Tatier. V zimnom období, bohatom na snehovú nádielku, to nebudete mať ďaleko ani k špičkovému lyžiarskemu stredisku Jasná - Chopok, kde Vás denne zdarma odvezie priamo z areálu ubytovania bezplatný skibus.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnej rekreačnej chatke, ladenej v tradičnom liptovskom štýle, prispôsobenej pre pohodlné ubytovanie 3 až 5 osôb (v prípade potreby ubytovania väčšej skupiny hostí - tzn. 6 až 7 osôb je možné využiť aj podkrovný priestor chatky s dvomi prístelkami, riešenými formou matracov). V chate je hosťom k dispozícii jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, ako aj príjemná obývacia miestnosť s televízorom a rozkladacou pohovkou (využiteľnou pre prespanie 2 osôb), ktorej súčasťou je aj jedálenská časť s posedením a kuchynka, vybavená elektrickým varičom, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou. Samozrejmosťou chaty je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia aj na terase chatky s masívnym dreveným posedením. V blízkosti chatky je možné využívať taktiež ohnisko, altánok či záhradný krb. V areáli ubytovania je pre Vás pripravené taktiež detské ihrisko s preliezkami a rôzne spoločenské hry. Zahrať si tu môžete obrie šachy, stolný tenis alebo využiť tenisový kurt s umelým osvetlením. Veľmi blízko od chaty to budete mať aj k MINI ZOO so zvieratkami alebo jedinému veternému tunelu na Slovensku so simulátorom voľného pádu.

Počas celého Vášho pobytu Vám bude priamo z areálu ubytovania Holiday Village k dispozícii multi-vstup s možnosťou prechodu do aquaparku Tatralandia aj viackrát denne, čím si neobmedzene budete môcť vychutnávať skvelý relax v jeho termálnych bazénoch, wellness centre, keltskom saunovom a tobogánovom svete. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chatke. Tešíme sa na Vás.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá, Fajčiarov