Lyžovanie a turistika v Roháčoch

Hľadáte pokojné miesto v srdci Západných Tatier? Práve ste našli našu horskú Chatu Zverovka, ktorá sa nachádza pár minút chôdze od lyž. strediska Roháče – Spálená, v nadmorskej výške 1037 m spadajúcej pod obec Zuberec.

U nás si užijete nádherné panoramatické výhľady na hlavný hrebeň Roháčov. Výborná je tiež pešia turistika značenými chodníkmi aj trasami. Dobre padne aj kúpanie sa v Meanderparku Oravice, Thermal parku Bešeňová aj vzdialenejšej Tatralandii. Spolu s deťmi môžete absolvovať prehliadku Oravského hradu aj navštíviť Múzeum oravskej dediny. Zuberec je známy vďaka Podroháčskym slávnostiam, Lanovej dráhe Tarzanke aj turistickému vláčiku. V zime si výborne zalyžujete na svahoch stredísk Zverovka Spálená - ski centrum Tatrawest, Zuberec - Janovky a Oravice – Skipark.

Naša horská Chata Zverovka je ideálna pre pobyty väčších skupín. Celkovo máme k dispozícii ubytovanie vo viacerých typoch ubytovacích jednotiek pre maximálne 102 osôb s bezplatným WiFi pripojením na internet.

- Hlavná Chata ponúka 50 lôžok, ktoré sú rozdelené v izbách rôznych veľkostí, od 1-lôžkové až po zdieľané 8-lôžkové turistické izby so samostatnou, prípadne spoločnou kúpeľňou.
- Kapacitu hlavnej chaty zvyšujeme aj vďaka šiestim 5-lôžkovým turistickým zrubom, kde je zakaždým okrem lôžok aj vlastná toaleta.
- Novinkou sú dve chatky - pre 8 a 10 osôb v blízkosti hlavného komplexu. Väčšia disponuje vlastnou kuchynkou. V každej je taktiež jedno alebo dve sociálne zariadenia (kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta).

Výborné jedlá si môžete vychutnať v reštaurácii – od tradičných až po špeciality. V salóniku hneď vedľa podávame kontinentálne raňajky aj večere. V letných mesiacoch je v prevádzke aj posedenie na terase, ohnisko a záhradná hojdačka. Deti poteší detské ihrisko či stolný futbal. V čase pobytu u nás môžete využívať úschovňu lyží, sušič lyžiarok a topánok i možnosť objednať si masáž (za príplatok). Samozrejme, náš ochotný personál je pripravený Vám vždy poradiť. Parkovanie vozidiel je do 20 m od chaty. Tešíme sa na Vás!