Chata v pokojnom prostredí s krbom

Útulná Chata Živa sa nachádza v tichom horskom prostredí turistickej oblasti Slaná voda, pod Babou horou, v blízkosti dedinky Oravská Polhora. Uprostred panenskej prírody Vás čaká dokonalý oddych od mestského ruchu.

V prekrásnom prostredí si doprajete relax na dlhých prechádzkach, či pri zbere lesných plodov a hríbov. Turistické trasy Vás privedú k prameňu Slaná voda, tých zdatnejších až na vrchol Babej hory. Potešia Vás aj rôzne cyklistické trasy okolím, ktorými sa dostanete aj k známej Oravskej priehrade. Lyžiarov zlákajú upravené svahy lyžiarskych stredísk Ski centrum Polhorský Hrádok, Ski centrum Sihelné alebo Lyžiarske stredisko Rabčice.

Celoročne prístupná Chata Živa má maximálnu kapacitu 12 osôb. V spoločenskej miestnosti na prízemí nájdete krb, televízor, CD prehrávač, rádio, spoločenské hry a posedíte si na pohodlnom gauči. V plne vybavenej kuchynke Vám na prípravu vlastných jedál je k dispozícii elektrický sporák s rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a žehlička.

Na poschodí chaty si doprajete odpočinok v dvoch 2-lôžkových spálňach s manželskou posteľou (jedna navyše s balkónom) a jednej 2-lôžkovej spálni s dvomi samostatnými posteľami. Rovnako Vám poslúži 6-lôžková spálňa so samostatnými posteľami. Chata tiež disponuje podzemným priestorom, v ktorom sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Slnečné lúče si vychutnáte na terase s vonkajším posedením, grilom, ohniskom a kotlíkom. Svoje autá si zaparkujete priamo pri objekte, pričom v zime je potrebné použiť snehové reťaze. Chata Živa je ideálnym miestom na to, aby ste odložili svoje starosti a prežili tie najkrajšie chvíle so svojou rodinou alebo svojimi priateľmi. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi