Chata v lese,blízko vody,300m zjazdovka.

FIRST MINUTE ZLAVA 10% na všetky pobyty od 06.01.2019 do 31.01.2019 na viac ako tri noci.


Chata Zebra so skvelou polohou ubytovania v krásnej prírode, len 2 km od mesta Ružomberok, Vám ponúka širokú a rôznorodú škálu možností trávenia voľného času. Chata je umiestnená v lese, v tesnej blízkosti lanovky ale aj reštaurácií, autobusovej zástavky a obchodu.

Spríjemniť dovolenku si môžete prechádzkami, zberom lesných plodov, túrami či cyklistikou. Nové sily načerpáte pri návšteve neďalekého vodného raja Bešeňová. Históriu a kultúru regiónu si priblížite v pamiatkovej rezervácii ľudovej architektúry Vlkolínec. Na svoje si prídu aj nadšenci zjazdového lyžovania či skialpinizmu, a to na svahoch lyžiarskeho strediska Ski & Bike Park Malinô Brdo - Ružomberok.

Chata Zebra Vám celoročne ponúka pohodlné ubytovanie pre 22 osôb. Objekt je rozdelený na dva komfortné mezonetové apartmány, z ktorých jeden prešiel kompletnou rekonštrukciou. Oba apartmány majú identické rozloženie všetkých miestností a samostatný vstup.

Na prízemí každého apartmánu sa nachádza útulná spoločenská miestnosť s krbom, pohodlným gaučom, televízorom so satelitným príjmom a prístupom na terasu. Chutné jedlá svojim blízkym pripravíte v plne vybavenej kuchyni s elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Pre Váš pokojný oddych je tu pripravená aj 2-lôžková spálňa s gaučom, ktorý po rozložení poslúži ako prístelka pre 2 osoby. Lôžka v každej zo spální sú ľahko manipulovateľné a je možné ich spojiť či oddeliť, podľa Vašich požiadaviek. Súčasťou prízemia sú zakaždým aj dve kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou.

Drevené schody v oboch apartmánoch Vás zavedú na druhé poschodie, kde v galérii medzi dvomi spálňami navyše využijete prístelku pre jednu osobu. Tu si doprajete relax v 2-lôžkovej spálni s prístupom na vlastný balkón alebo v 4-lôžkovej spálni. V prípade potreby Vám za poplatok radi pripravíme detskú postieľku. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

K dispozícii je Vám i bezbariérový apartmán pre 4 až maximálne 5 osôb. Súčasťou jeho výbavy je obývacia miestnosť, prakticky vybavená kuchynka, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Apartmán je vhodný aj pre imobilných hostí.

Pri chate nechýba vonkajšie posedenie, kde si rôzne dobroty pripravíte na grile, ohnisku či v kotlíku. Vaše ratolesti sa vyšantia na detskom ihrisku s preliezkami, pieskoviskom, šmýkačkami a hojdačkami v areáli susediacich Apartmánov chaty Alpina.

V bezprostrednej blízkosti Chaty Zebra sa nachádzajú aj naše moderné Apartmány chaty Alpina a Chata Kamenár. Obidve ubytovacie zariadenia sú zabezpečené bezplatným WiFi pripojením na internet.

Apartmány chaty Alpina majú celkovú kapacitu až 28 lôžok. Tvorené sú tromi apartmánmi a jedným štúdiom (2x APT: 1x2, 2x2+2, 1x APT: 2x2+2, 1x Štúdio: 1x2+2). Nechýba tu ani spoločenská miestnosť, kompletne vybavená kuchyňa, päť kúpeľní a šesť toaliet.

Chata Kamenár s celkovou kapacitou pre 18 osôb poskytuje celoročne ubytovanie v piatich spálňach (1x2, 3x3, 1x5). Pripravená je tu pre Vás aj spoločenská miestnosť, plne vybavená kuchyňa a dve kúpeľne zakaždým so sprchovacím kútom a toaletou.

Vaše autá si bezpečne zaparkujete pri každom jednom objekte. Ubytovanie u nás je ideálne pre rodiny s deťmi, skupiny blízkych či turistov. Nech už spadáte do akejkoľvek kategórie, ručíme Vám, že čas strávený v našich chatách v Hrabove bude nezabudnuteľný!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov