Útulné ubytovanie v tichom prostredí!

Chata Zdenka sa nachádza v tichom prostredí malebnej dedinky Huty v blízkosti potoka Kvačany, iba 10 minút chôdzou od Kvačianskej doliny. Chata je ideálnym miestom pre relaxačný aj aktívny pobyt. Turistika, prechádzky a cyklistické chodníky v Kvačianskej doline Vám zaručene spríjemnia Váš pobyt. V okolitých lesoch sú hojne zastúpené huby a lesné plody, takže si na svoje prídu zaručene aj hubári. Vychádzkovú trasu na Mlyny Oblazy zvládnete aj s Vašimi ratolesťami. A ak sa rozhodnete pre náročnejšiu trasu, odmenou Vám budú nádherné výhľady, kaňony, rokliny a číre horské potoky.

Útulná celodrevená Chata Zdenka bola postavená v roku 1954 a ešte aj dnes poskytuje príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 7 osôb. Pripravená je tu pre Vás väčšia 5-lôžková spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou ako aj dvojlôžko na rozkladacom gauči v obývacej miestnosti vybavenej televízorom s DVD prehrávačom a pieckou na drevo.

Na prípravu vlastnej stravy Vám poslúži kuchyňa s plynovou trojplatničkou, elektrickou mini rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mikrovlnnou rúrou.

Dopriať rannú kávičku alebo hranie spoločenských hier si môžete aj na príjemnej verande s posedením pre 10 osôb, odkiaľ budete mať nádherný výhľad na okolitú prírodu. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou ako aj zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet je v chate samozrejmosťou.

Upravené okolie chaty Vás zláka stráviť teplé dni s priateľmi v altánku alebo si vychutnať grilovačku či opekačku. Kým budete relaxovať, Vaše deti sa pohrajú na pieskovisku, zaskáču si na trampolíne alebo pohojdajú na hojdačke. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu!