Útulná chata s krbom v tichom prostredí

Chata Východná je situovaná v príjemnom pokojnom prostredí malebnej obce Východná, nachádzajúcej sa uprostred nádhernej prírody Nízkych a Vysokých Tatier. Blízke okolie ubytovania poskytuje nespočetné množstvo prírodných krás. Na svoje si tu prídu tak nadšenci príjemných turistických prechádzok, horskej turistiky a cyklistiky, ako aj všetci rybári, poľovníci či milovníci skvelej lyžovačky a bežkovania. Spríjemniť Váš pobyt si tu môžete taktiež hraním tenisu, jazdou na koni, ochutnávkou tradičných miestnych špecialít či návštevou novovybudovaného prírodného Amfiteátra Východná a neďalekej Važeckej jaskyne. Ďaleko to nebudete mať ani k Liptovskému Jánu, kde si môžete vychutnať skvelý relax v termálnom kúpalisku alebo v prírodnej kadi s liečivou termálnou vodou.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v našej útulne zariadenej, samostatnej rekreačnej chate, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 6 až 8 osôb. Na prízemí chaty je Vám k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitom, spoločenskými hrami a rozkladacou pohovkou s možnosťou využitia dvoch prísteliek. Súčasťou tejto miestnosti je zároveň plne zariadená kuchynka s jedálenskou časťou, v ktorej na prípravu vlastného stravovania môžete využívať elektrickú dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku. Prízemie chaty je dovybavené taktiež kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Schodiskom sa dostanete do podkrovnej časti objektu, tvorenej jednou väčšou 6-lôžkovou izbou s dvomi manželskými posteľami a dvomi samostatnými lôžkami.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia aj v záhradnej časti chaty, kde je pre Vás pripravený altánok s možnosťou vonkajšieho posedenia, grilovania a opekania. V altánku a iných vymedzených častiach ubytovania je možné počas pobytu využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet. Parkovanie Vášho auta je zaistené pri chate, resp. priamo v uzavretom dvore objektu, ktorý je zároveň spoločný s majiteľom ubytovania.

Veríme, že si u nás skvele oddýchnete, spoznáte krásy nášho nádherného kraja a pri ďalšej Vašej dovolenke nás znovu radi navštívite. Tešíme sa na Vás.