Chata s vonkajším bazénom pri jazere

Chata Vittoria je situovaná v atraktívnej časti obľúbeného rekreačného strediska Duchonka, s výbornou polohou vo vzdialenosti len 70 metrov od jazera a 200 metrov od reštaurácie. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti oddychu a aktívneho trávenia voľného času. Venovať sa môžete príjemným turistickým prechádzkam, horskej turistike, cykloturistike, hubárčeniu či rybolovu a rôznym vodným športom (člnkovanie, vodné bicykle).

Celoročne Vám ponúkame pohodlné ubytovanie v štýlovo zariadenej chate, ktorá je prispôsobená pre komfortné ubytovanie 15 osôb.

V chate je hosťom k dispozícii jedna 1-lôžková izba s kúpeľňou a toaletou, podkrovná časť s dvomi 3-lôžkovými izbami ako aj jeden 2-lôžkový a jeden 3-lôžkový apartmán obidva disponujúce vlastnou kúpeľňou s toaletou. Pre príjemný relax v kruhu priateľov a rodiny Vám tu poslúži príjemná spoločenská miestnosť s gaučom (využijete ako prístelku pre 3 osoby), krbom a barom, vybavená dvomi televízoromi so satelitným pripojením Skylink a Digi TV s ponukou 60 programov, CD a DVD prehrávačom a WiFi internetom.

Na prípravu vlastného stravovania tu môžete využívať plne zariadenú kuchyňu s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, dvomi chladničkami s mrazničkami, mikrovlnnou rúrou a kávovarom. Vykurovanie chaty je riešené ústredným kúrením bez potreby obsluhy.

K chate patrí krásne upravená záhrada s terasou a altánkom s možnosťou vonkajšieho posedenia, grilovania a opekania. V areáli chaty je pre Vás pripravený záhradný bazén (s rozmermi 4,5 x 2,0 x 1,2 m), v ktorom sa v letnom období môžete príjemne osviežiť. Pre spríjemnenie dovolenky Vám počas Vášho pobytu u nás zabezpečíme taktiež chutné stravovanie vo forme raňajok, polpenzie a plnej penzie. Parkovanie áut je možné na osvetlenom parkovisku, zabezpečenom kamerovým systémom s kapacitou 15 vozidiel. Pre hostí chaty je navyše k dispozícii vlastné mólo s člnom, dva vodné bicykle, kajak a 10 m biobazén. Tešíme sa na Vašu návštevu.