Chata pod lesom s prekrásnym výhľadom

Chata je k dispozícii hosťom s minimálnou platbou za 3 noci.

Chata Viki je umiestnená v nádhernom tichom prostredí pod lesom, neďaleko malebnej obce Súľov - Hradná, nachádzajúcej sa vo vzdialenosti 7 km od Bytče. Ak túžite po dovolenke uprostred krásnej prírody s očarujúcim výhľadom na Súľovské skaly v kombinácii so zabezpečeným príjemným ubytovaním, maximálnym súkromím a dokonalým pokojom, srdečne Vás k nám pozývame. Počas Vašej dovolenky sa môžete venovať príjemným turistickým prechádzkam a cyklistickým túram prekrásnou prírodou Strážovských vrchov. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj relaxom v areáli blízkeho termálneho kúpaliska Veronika v Rajci, zberom lesných plodov a húb ako aj návštevou zrúcaniny Súľovského hradu.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v samostatnej štýlovej chate, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 14 až 15 osôb. Spálňová časť chaty je tvorená 3 útulnými spálňami, dvojlôžkovou a štvorlôžkovou izbou ako aj väčšou podkrovnou izbou s kapacitou 8 lôžok, do ktorej sa vstupuje strmým schodišťom. Pre príjemný relax v kruhu priateľov a rodiny je Vám v objekte k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a pohodlnou rohovou sedačkou, ktorá je využiteľná pre prespanie jednej osoby.

Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, plynovou varnou doskou, sporákom na tuhé palivo s rúrou na pečenie, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a kávovarom. Pre zabezpečenie pohodlia je chata vybavená dvomi kúpeľňami s toaletami (vaňa, sprchový kút) ako aj treťou samostatnou toaletou. V zimnom období sa k cene ubytovania dopláca aj doplatok za drevo do krbu ako aj centrálneho vykurovania.

V pekne upravenom areáli chaty je pre Vás pripravené kryté vonkajšie posedenie so vstavaným záhradným krbom, otvoreným ohniskom a ping-pongovým stolom. Zabaviť sa môžu ubytovaní hostia aj pri hraní stolného futbalu a elektronických šípok. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate, v zimnom období je potrebné využívanie snehových reťazí. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám opäť čoskoro vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.