Blízko kúpaliska ako aj lyž. strediska!

Chata Vanesa je situovaná v prekrásnom prostredí Jánskej doliny, v tichej a pokojnej lokalite na okraji lesa za malebnou obcou Liptovský Ján. Vďaka výbornej polohe chaty v blízkosti len 200 metrov od obľúbeného termálneho kúpaliska TERMAL RAJ ako aj lyžiarskeho strediska Ski Javorovica, si tu na svoje prídu celoročne všetci milovníci dokonalého relaxu ako aj aktívneho oddychu. Okrem podnikania množstva príjemných turistických prechádzok, horských a cyklistických túr nádhernou okolitou prírodou Nízkych Tatier si Váš pobyt môžete spríjemniť aj hubárčením, zberom lesných plodov, jazdou na koni, či návštevou blízkej okúzľujúcej Stanišovskej jaskyne. V blízkom okolí chaty sa určite oplatí navštíviť aj známe demänovské jaskyne alebo vyhľadávaný aquapark Tatralandia s bohatou ponukou vodných atrakcií a relaxačných aktivít. Ďaleko to od chaty nebudete mať ani k Liptovskej Mare, kde si v letnom období vychutnáte plávanie, člnkovanie, vodné bicyklovanie, plavbu loďou či rybárčenie. V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky pre prežitie skvelej lyžovačky. Využívať k tomu môžete upravené zjazdovky miestneho lyžiarskeho strediska Ski Javorovica alebo neďalekého špičkového lyžiarskeho komplexu Jasná - Nízke Tatry.

Počas celého roka Vám ponúkame komfortné ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej rekreačnej chate, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 8 osôb. Vítané sú u nás tak rodinky s deťmi ako aj skupiny priateľov, ktoré ocenia tiché prostredie, zaistené pohodlie a súkromie, ako aj blízkosť k všetkým vyhľadávaným atrakciám Liptova.

Na prízemí chaty je Vám k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, pohodlným gaučovým posedením, spoločenskými hrami a jedálenskou časťou s posedením pre 6 osôb. Spoločenská miestnosť je zároveň prepojená s plne vybavenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastného stravovania. Súčasťou prízemia chaty je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Schodiskom sa dostanete na poschodie objektu, kde sú pre Vás pripravené dve 4-lôžkové spálne s manželskými posteľami a dvomi samostatnými lôžkami. Z jednej zo spální je zaistený východ na balkón. Pre rodinky s deťmi vieme počas pobytu poskytnúť na vyžiadanie detskú postieľku.

Pri chate nechýba vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania na záhradnom krbe a prenosnom grile. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Veríme, že u nás prežijete dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov a pri ďalšej Vašej návšteve Liptova opäť radi využijete naše služby. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty