Štýlová chata 800 m od lyž. strediska

Chata Vanda - moderná chata, ktorá leží necelých 800 m od vyhľadávaného lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska dolina, v chatovej osade obce Valča.

Každý deň v roku si oddýchnete od bežných starostí v našej útulnej Chate Vanda. Chata disponuje kapacitou 8 pevných lôžok a 2 prístelky. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbovou pieckou, televízorom, CD/DVD prehrávačom, rádiom a koženým gaučovým sedením. Gauč slúži počas noci ako prístelka pre 2 hostí. Výborné špeciality si môžete uvariť v kompletne zariadenej kuchyni (prepojená je so spoločenskou miestnosťou). Na prízemí je taktiež umiestnená kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Poschodie sa skladá z dvoch 4-lôžkových spální so samostatnými lôžkami. V celom objekte je výborné WiFi pripojenie na internet (internet za poplatok).

Kávičku si môžete dopriať aj na terase s posedením - dostanete sa na ňu aj v papučkách zo spoločenskej miestnosti. V lete tu pokojne použijete plynový gril a kotlík. Vo vstupnej chodbe sa dajú uskladniť bicykle, prípadne lyže. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri Chate Vanda. Už teraz sa tešíme na Váš pokojný pobyt u nás!

A čo robiť v prípade, že Váš čas chcete tráviť von? Určite odporúčame lyžovanie v stredisku SNOWLAND Valčianska dolina so 4 vlekmi s celkovou dĺžkou tratí 4700 m. V lete si tu zapožičiate bicykle, korčule, zahráte tenis alebo aj golf. Dolina je vhodným miestom na cyklistiku, turistiku alebo aj nenáročné prechádzky. V okolí sa nachádzajú tiež Kuneradský zámok, Múzeum slovenskej dediny - Jahodnícke háje, zrúcanina Znievskeho hradu aj múzeá v Martine.


Preferujeme: Starších ako 25 rokov