Štýlová chata s krbom pod Tatrami!

V srdci Vysokých Tatier, v lone panenskej prírody, v chatovej osade Valtierová obce Štrba, sa nachádza naša krásna Chata Valtierka.

Od nás sa dostanete ku všetkému, čo Vysoké Tatry ponúkajú – či už do úžasnej prírody alebo k viacerým atrakciám. Na svoje si prídu cyklisti, turisti, hubári aj milovníci dlhých romantických prechádzok Lopušnou dolinou. Tá v zime slúži tiež ako vyhľadávané stredisko zimných športov. Spolu s deťmi si pokojne naplánujte výlet do Mini Zoo alebo do bazénov aquaparku v Poprade či kúpalísk vo Vrbove aj Vyšných Ružbachoch. V zime odporúčame tiež strediská Lopušná dolina - Skichem, Nová lopušná dolina - Skitatry, Snowpark Lučivná a Park Snow Štrbské Pleso.

Celoročne ponúkame chatu s kapacitou 8 pevných lôžok a 3 prístelky. Vhodná je tak pre menšie skupinky priateľov, známych či rodiniek. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť prepojená s kuchyňou. Výbornú atmosféru tu počas chladnejších večerov dotvára krb, no aj televízor a rádio. Sedacia súprava tu slúži aj ako prístelka pre dve osoby. Z kompletne zariadenej kuchyne sa dostanete taktiež na terasu. Prízemie chaty dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

Na poschodí chaty si môžete dopriať pokojný spánok v jednej z troch spální. K užívaniu je 2-lôžková s dvomi pevnými lôžkami, 3-lôžková s manželskou posteľou a pevným lôžkom aj 3-lôžková s manželskou posteľou, pevným lôžkom a prístelkou vo forme pohovky.

Vonkajšie priestory chaty poslúžia k užívaniu terasy s posedením, grilu, kotlíka a ohniska. Deti sa môžu hojdať na hojdačke. Vieme Vám zaistiť detskú postieľku a hračky pre deti. Lyže sa dajú odložiť v predsieni chaty. Parkovanie áut je priamo pri Chate Valtierka. Tešíme sa na Vás!