Pekné ubytovanie už od 10 Eur/osoba/noc

Chata Valéria a rekreačné ubytovanie sa nachádzajú v rekreačnej oblasti Zemplínska Šírava v časti Kaluža, zhruba 300 metrov od hlavného strediska Kaluža - Kamenec so 110 metrovým bazénom. V okolí privátu nájdete množstvo atrakcií, kde môžete stráviť svoj voľný čas.

Skvele zrelaxovať sa môžete v blízkom vodnom svete Thermalpark Šírava, nachádzajúcom sa na brehoch Zemplínskej Šíravy (v katastri obce Kaluža, otvorenom 15. júna 2014), ktorého vnútorný bazénový svet pozostáva zo štyroch bazénov - masážneho, vlnového, relaxačného a detského (všetky bazény sú v kvalitnom nerezovom prevedení). Výborne oddýchnuť si môžete aj v hypocentre, pri plavbe loďou, hraní minigolfu, tenisu alebo pri využívaní multifunkčného ihriska. Počas celého leta na Vás čaká super atmosféra na Moteli Kamenec, ktorý počas víkendov ponúka super disco párty a skvelý program aj počas letných dní.

Hosťom ponúkame útulné rekreačné ubytovanie v troch izbách na samostatnom poschodí a prízemí domu, pri ktorých je Vám zároveň k dispozícii plne zariadená kuchyňa, toaleta a kúpeľňa. V celom objekte je zaistené WiFi pripojenie na internet. Vo dvore ubytovania si môžete posedieť v altánku, kde máte možnosť ugrilovať si niečo dobré pod zub.

Okrem rekreačného ubytovania Vám radi poskytneme našu útulnú Chatu Valéria, ktorá sa nachádza v tichom vinohradníckom prostredí len 300 metrov od strediska Zemplínskej Šíravy. Celková kapacita chatky predstavuje 5 lôžok + prístelka. K jej vybaveniu patrí zariadená malá kuchynka s možnosťou prípravy vlastných jedál, altánok s kozubom na grilovanie, kúpeľňa a toaleta.