Chata v krásnom tichom prostredí lesa

Chata v Údolí slnka je situovaná v krásnom tichom lesnom prostredí rekreačnej oblasti Slnečné údolie, nachádzajúcej sa v nádhernej prírode pod hrebeňom Malých Karpát, vo vzdialenosti približne 5 km od obce Limbach.

Doprajte si skvelý oddych v kruhu Vašej rodiny, priateľov či kolegov a vychutnajte si krásnu okolitú prírodu lesa ako aj príjemnú atmosféru a pokojné prostredie chaty, ktoré ju predurčujú pre strávenie výnimočnej rodinnej dovolenky a jedinečných priateľských, firemných a vzdelávacích pobytov. Už priamo od chaty sa môžete napojiť na viaceré turistické a cykloturistické chodníky, ktorými sa okrem iného dostanete aj na vrchol Pezinská Baba. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete taktiež hubárčením alebo zberom lesných plodov. Ďaleko to nebudete mať ani do Pezinka či Modry, kde si môžete pochutnávať na viacerých druhoch kvalitných slovenských vín. V zimnom období si prídu na svoje aj milovníci zimných športov, ktorí môžu využívať služby neďalekého lyžiarskeho strediska Pezinská Baba.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v kompletne zrekonštruovanej a novo zariadenej rekreačnej chate, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 13 osôb. Keďže chata je prenajímaná vždy len jednej samostatnej skupine hostí, počas Vášho pobytu v nej máte garantované maximálne súkromie.

V chate sú Vám k dispozícii 4 útulné spálne, vybavené okrem samostatných lôžok aj poschodovými posteľami (jedna 4-lôžková a tri 3-lôžkové izby).

Pre príjemný relax Vám tu poslúži veľká spoločenská miestnosť s kachľovou pecou a pohodlnou sedacou súpravou, ktorej súčasťou je taktiež jedálenská časť s posedením pre 13 až 15 osôb. Spoločenská miestnosť je zároveň veľmi dobre ozvučená (pre výstup MP3). Na prípravu vlastného stravovania tu môžete využívať plne vybavenú kuchyňu s indukčnou platňou, elektrickou rúrou na pečenie, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a kompletným kuchynským riadom s príslušenstvom. Pre zaistenie komfortu hostí je chata vybavená dvomi kúpeľňami so sprchovacími kútmi a toaletami.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia taktiež pri vonkajšom ohnisku s posedením, s možnosťou varenia chutného kotlíkového gulášu. Parkovanie 3 Vašich áut je zaistené priamo pri chate, pričom vo vzdialenosti 50 metrov od nej je Vám k dispozícii aj veľké parkovisko. Vzhľadom na pokojné prostredie a iné chaty v okolí, naša chata nie je vhodná na hlučné oslavy a iné podobné aktivity.

Veríme, že si tu skvele oddýchnete a načerpáte množstvo nových síl, srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.