Ubytovanie v tichom horskom prostredí

Ponúkame Vám ubytovanie v Liptovských Revúcach, časť Vyšná Revúca s príznačným názvom Chata v Suchej doline, nakoľko sa nachádza neďaleko prekrásnej Suchej doliny.

Priamo z chaty môžete podnikať turistické prechádzky a cyklovýlety do čarovných miest Veľkej Fatry a Nízkych Tatier. Po aktívne strávených dňoch si doprajete relax v rekreačnom komplexe Gothal alebo vodnom raji Bešeňová. Históriu predkov si priblížite v skanzene Vlkolínec ako aj v Archeoskanzene Havránok pri Liptovskej Mare. Blízko to máte k vyhľadávanému celoročnému stredisku Donovaly, ktoré ponúka množstvo atrakcií. Zabavíte sa tu na bungee trampolínach, zažijete adrenalínovú jazdu na bobovej dráhe, detičky sa potešia detskému mestečku Donovalkovo i rozprávkovej krajine Habakuky. Výborné podmienky na lyžovačku i snowboarding tu nájdu náročnejší i začínajúci lyžiari. Ak obľubujete zimné športy odporúčame Vám aj Ski Park Malinô Brdo - Ružomberok.

Chata je pre Vás pripravená celoročne a ponúka Vám ubytovanie vhodné pre skupinu priateľov alebo rodinku s maximálnou kapacitou pre 10 osôb.

Denným priestorom chaty je spoločenská miestnosť prepojená s kuchynskou časťou. Využijete tu komfortný gauč, televízor, jedálenské posedenie a popri tom Vás bude hriať teplo z krbu. Kuchyňa je vybavená elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou a umývačkou riadu.

V chate sa nachádzajú tri 2-lôžkové izby (jedna s manželskou posteľou, druhá so samostatnými lôžkami, tretia so samostatnými lôžkami s možnosťou spojiť ich do dvojlôžka) a jedna 4-lôžková izba s manželskou a poschodovou posteľou. Chata je navyše zariadená dvomi samostatnými toaletami a dvomi kúpeľňami, každá so sprchovacím kútom, jedna navyše s práčkou.

Ku chate prináleží záhrada s exteriérovým posedením, záhradnou hojdačkou, možnosťou grilovania a opekania na ohnisku. Pre Vaše ratolesti pripravíme aj detskú postieľku a v lete sa zaiste potešia detskému bazéniku. Autá zaparkujete na oplotenom pozemku priamo pri chate.

Páči sa Vám naša chata a mali by ste záujem stráviť Váš voľný čas práve u nás? Ak áno, už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Chate v Suchej doline.