Luxusné ubytovanie a príjemné prostredie

Chata v Mlynnej sa nachádza v rovnomennej časti obce Mýto po Ďumbierom. Tichá lokalita, príjemný šum potôčika a teplo vychádzajúce zo štýlového krbu chaty Vám urobia skvelú atmosféru na prežitie perfektnej dovolenky s priateľmi, známymi či rodinkou.

V tejto obci sa dá voľný čas využiť na prechádzky prírodou, na návštevy neďalekej Jaskyne mŕtvych netopier alebo Bystriankej jaskyne alebo prevezním sa na Čiernohronskej železnici. Rovnako si tu zahráte golf na golfovom ihrisku Gray Bear - Tále či potešíte svoje deti lezením na prekážkových dráhach v Tarzánii Tále. Zima je skvelá na lyžovanie, bežkovanie, snowboardovanie a iné aktivity, ktoré môžete vykonávať napríklad na svahoch miestneho strediska Ski centrum Mýto pod Ďumbierom alebo Ski Tále.

Celoročne ponúkame našim hosťom ubytovanie v Chate v Mlynnej, ktorá je kapacitne prispôsobená pre 6 dospelých osôb a 2 deti. V mimoriadnych prípadoch, na požiadanie, by sme zvážili inú kompozíciu hostí.

Prízemie chaty tvorí moderná obývačka s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, spoločenskými hrami a gaučovým sedením (slúžiacim ako prístelka ideálne pre jednu osobu). Obývačka je prepojená s plne vybavenou kuchyňou s jedálenským sedením. Pokojný spánok Vám zabezpečia dve 2-lôžkové spálne s manželskými posteľami a jedna 4-lôžková s manželkou posteľou a prístelkou. K dispozícii sú Vám dve samostatné toalety a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Nechýba bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na záhrade môžete využívať altánok s vonkajším posedením, ktoré sa rovnako nachádza aj na priestrannej terase. Nechýba tu ani gril na prípravu špecialít či ohnisko s možnosťou opekania. Nadšenci športu majú možnosť si tu uschovať svoje športové potreby - k dispozícii máme samostatný sklad na lyže so sušičom lyžiarok (pre 4 páry). Vaše lyžiarky tak budú vždy suché a pripravené na nasledujúci deň. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri chate.

Krásy okolitej prírody si môžete nielen v zime, ale aj v lete užívať v spoločnosti Vašich blízkych priamo v Chate v Mlynnej. My sa na Vás už teraz tešíme!