Kúsok od lyžiarskeho strediska

Chata v Hlbokom sa nachádza v obci Lazy pod Makytou, na okraji lesa, v pokojnom prostredí. Výbornú dovolenku si u nás užijete aj vďaka jedinečnej atmosfére, ktorú dotvára krb v obývacej izbe.

Oblasť západnej časti Javorníkov poskytuje možnosti na cyklistiku, pešiu turistiku. Určite sa oplatí výlet do Manínskej čo Kostoleckej Tiesňavy. Spolu s deťmi sa zabavíte v blízkom Púchove v bazénoch krytej plavárne ako aj na Letnom kúpalisku Púchov. Relaxovať sa dá v aj známych Kúpeľoch Nimnica. V zimnom období sú pre Vás pripravené svahy lyžiarskych stredísk Skipark Dešná, Ski Čertov - Javorníky alebo Ski centrum Kohútka.

Dvanásť mesiacov v roku sa môžete ubytovať v našej Chate v Hlbokom. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre 6 až maximálne 7 hostí. Čas s Vašimi najbližšími môžete tráviť v obývacej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a gaučovým sedením. Pripraviť si chutné domáce špeciality sa dá v kuchyni, ktorá je vybavená el. sporákom s rúrou, chladničkou s výparníkom, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a jedálenským sedením. Komfort celkového pohodlia dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

Dostať sa do kráľovstva snov môžete v jednej z dvoch našich spální. Využívať môžete priechodnú 2-lôžkovú s dvomi samostatnými lôžkami a jednu väčšiu - 4-lôžkovú s balkónom, s dvomi manželskými posteľami a detskou postieľkou.

Radi oddychujete v obklopení lesa? Priamo z obývacej miestnosti sa dostanete na terasu s vonkajším posedením. Odtiaľto si užijete výhľady na prírodu či dohliadnete na deti hrajúce stolný tenis. Majstri varenia gulášu si u nás prídu na svoje - k dispozícii máme kotlík aj prenosný gril. U nás si uschováte tiež bicykle či lyže. Pobyt s domácim miláčikom je u nás povolený. Parkovanie áut sme zaistili priamo pri Chate v Hlbokom. Ak ste sa rozhodli zavítať do Javorníkov, príďte k nám. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi