Nádherná chata v tichej horskej oblasti

Chata v Harmónii sa nachádza v malebnom prostredí pohoria Malých Karpát, 2 km od mestečka Modra a 35 km od hlavného mesta Bratislavy. Bude nám potešením privítať u nás rodinky s deťmi, skupinky turistov a všetkých, ktorí hľadajú oddych v lone čarokrásnej prírody.

Výnimočná poloha chaty Vám ponúka nekonečné možnosti turistiky, cyklistiky či hubárčenie v okolitých lesoch. V lete sa schladíte na kúpaliskách v Modre, Sever Pezinok, prírodnom kúpalisku Zochova chata a rybári určite ocenia vodné nádrže Kuchyňa a Suchá nad Parou. Pokiaľ vyhľadávate historické pamiatky navštívte Múzeum Ľudovíta Štúra, Hrad Červený kameň, Hrad Biely Kameň či Malokarpatské múzeum. Krásny výhľad si vychutnáte z Vyhliadky Veľká Homola. Milovníci zimných športov si výborne zalyžujú na upravovaných svahoch lyžiarskych stredísk Zochova chata - Piesok a Pezinská Baba.

Chata ponúka celoročné ubytovanie pre 8 hostí a v dovolenkovom domčeku sa ubytujú 4 hostia.

V chate na prízemí sa nachádza útulná obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou. Miestnosť je vybavená gaučom, ktorý po rozložení poslúži ako pohodlné 2-lôžko. Ďalej tu máte k dispozícii drevené jedálenské posedením a atmosféru dotvára praskajúce drevo a teplo z piecky. Kuchynská časť je zariadená elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Na uskladnenie potravinových zásob máte k dispozícii špajzu. Práčku nájdete v technickej miestnosti vedľa kuchyne.

Prvé poschodie taktiež disponuje obývacou miestnosťou s kuchyňou. Príjemne si posedíte na gauči a jedálenskom rohovom posedení so sedačkami. V kuchynke využijete elektrickú dvojplatničku s chladničkou. Z miestnosti sa dá vyjsť na priestrannú terasu s posedením. Ďalej sa tu nachádza 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou. Komfort Vám zaručí kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Po dni strávenom na čerstvom vzduchu si oddýchnete v 1-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a 1-lôžkovej spálni so samostatnou posteľou a výsuvným lôžkom. Z oboch spálni na druhom poschodí sa dostanete na spoločný balkón, kde sa pokocháte výhľadom na okolitú prírodu.

Dovolenkový domček vedľa chaty tvorí útulná obývacia miestnosť s krbom a gaučom, ktorý po rozložení slúži ako 2-lôžko. Kuchynská časť je vybavená elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou. Z miestnosti sa dreveným rebríkom dostanete na poschodie kde sa nachádza spálňa s manželskou posteľou. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Pre maximálne pohodlie či uvoľnenie teľa a mysle Vám poslúži fínska sauna.

Spoločné chvíle v kruhu najbližších strávite na rozľahlej záhrade s vonkajším posedením, altánkom, grilom a vonkajším krbom. Detičky sa okrem naháňačiek a skrývačiek zahrajú aj futbal či bedminton. V prípade potreby Vám pripravíme detskú postieľku. Oba objekty sú klimatizované a je v nich zabezpečené bezplatné pripojenie na internet. Svoje autá si odparkujete priamo pri objekte.

Príďte si k nám oddýchnuť od zhonu veľkomesta a doprajte si relax v nádhernom prostredí s možnosťou využitia fínskej sauny. Tešíme sa na Vás v Chate v Harmónii.