luxusná rodinná chata

Priestranná Chata U vlka sa nachádza v príjemnom a pokojnom prostredí, pri lese, neďaleko oravskej obce Hruštín. V blízkosti ubytovania je situované známe lyžiarske stredisko Ski Zábava - Hruštín.

A čo všetko môžete podniknúť počas Vašich voľných chvíľ? Vydajte sa na turistiku, cyklistiku či prechádzku oravskými lesmi, kde Vám budú odmenou lesné plody, hríby a štebot vtáčikov. Blízko to máte aj k majestátnemu Oravskému hradu či skanzenu Bobrova raľa v Podbieli. Zábavu i oddych prežijete v aquaparku AquaRelax Dolný Kubín ako aj na Oravskej priehrade, kde si prídu na svoje najmä milovníci vodných športov či rybári. Zima patrí lyžiarom a snowboardistom, ktorí ocenia blízke svahy spomínaného lyžiarskeho strediska Ski Zábava - Hruštín, ale aj Ski Parku Racibor a Ski Parku Kubínska hoľa.

Chata U vlka je novopostavená chata, ktorá je celoročne prispôsobená pre pobyt až 20 hostí. Ponúka Vám tak komfortný priestor pre rodiny s deťmi, firemné školenia ako aj oslavy.

Voľný čas v kruhu blízkych môžete stráviť práve na prízemí chaty, kde sme pre Vás pripravili spoločenskú miestnosť prepojenú s kuchynskou časťou. Využijete tu komfortné sedenie, televízor so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávač, rádio a stolný futbal. Detičky sa zaiste potešia detskému kútiku s hračkami. Na prípravu vlastných pokrmov a nápojov Vám poslúži elektrický sporák s rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, chladnička s mrazničkou a s uprataním Vám pomôže umývačka riadu. Prízemie dotvára jedna samostatná toaleta a sklad so sušičmi lyžiarok, vhodný tiež na úschovu lyží.

Pokojný spánok si doprajete na poschodí chaty. Tu je situovaná jedna 2-lôžková spálňa s možnosťou dvoch prísteliek na rozťahovacej pohovke a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Ďalej sa tu nachádzajú dve rodinné izby, ktoré pozostávajú zakaždým z dvoch 2-lôžkových spální s možnosťou dvoch prísteliek na rozťahovacej pohovke a vlastnej kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. Každá spálňa je navyše dovybavená vlastným televízorom so satelitným príjmom a vstupom na balkón. V prípade záujmu Vám pripravíme aj detskú postieľku. V celej chate je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na oplotenej záhrade si vychutnáte čerstvý vzduch posedením na terase, grilovaním vlastných špecialít na záhradnom krbe alebo varením pravého kotlíkového guláša. Zabavíte sa aj hrou futbalu a tí najmenší sa vyhrajú na detskom ihrisku s hojdačkou, šmýkačkou a domčekom pre deti.

Tak si príďte bezpečne zaparkovať Vaše autá priamo k Chate U vlka a strávte dokonalé voľné chvíle v prekrásnom prostredí oravskej prírody a oddýchnite si od všedných dní. Tešíme sa na Váš pobyt!