V krásnej prírode na samote v lese

Chata U vlka je situovaná v krásnej prírode v obci Baláže, nachádzajúcej sa na južných svahoch Starohorských vrchoch v Banskobystrickom regióne. Poloha chaty je doslova rajom pre nadšencov turistiky a cykloturistiky práve pre množstvo značkovaných turistických trás a cyklotrás. Hneď blízko pri chate je cyklistický a turistický chodník do známej osady Kalište v chránenej oblasti Národného parku Nízke Tatry.

Hosťom ponúkame útulné ubytovanie v chate s celkovou kapacitou pre max. 10 osôb. Prízemie chaty slúži ako spoločenská časť pre trávenie príjemných večerov. Tvorí ju pohodlné posedenie na rohovej pohovke pri kozube, televízor, satelit, CD a DVD prehrávač, kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením a barovým pultom. Nájdete tu kúpeľňu so sprchovacím kútom a samostatnú toaletu. Na poschodí chaty máte k dispozícii dve spálne. Jednu dvojlôžkovú a jednu štvorlôžkovú, obe s možnosťou dvoch prísteliek. Pre väčšiu skupinu hostí sú po dohode možné v chate ďalšie dve prístelky.

Pri objekte nechýba záhradná hojdačka, veľký altánok s posedením a osvetlením. Grilovať tak budete môcť aj večer. Pre najmenších máme pripravené pieskovisko s hračkami, šmýkačku a hojdačku. V letnou období Vám radi zapožičiame detský bazénik. Pred chatou sa rozprestiera rozľahlá lúka, veľmi dobre využiteľná na loptové hry. Parkovanie je možné priamo pri chate, v zimnom období odporúčame snežné reťaze.

Chata sa prenajíma osobám starším ako 25 rokov. Nevsťahuje sa to na rodiny s deťmi.