Útulná chata pri potôčiku - nízka cena

Prežívať príjemné chvíle v kruhu najbližších môžete v Chate u Šťevkov, ktorá sa nachádza v peknom prostredí Nízkych Tatier, v strede obce Liptovské Revúce. Šum potôčika, necelých 10 m od chaty, dodá Vašej dovolenke to neopakovateľné čaro.

Len pár metrov od ubytovania si Vaše telo aj myseľ oddýchne vo wellness centre Gothal, kde sú i vyhrievané bazény, rozprávkový detský svet a taktiež športové aktivity – bowling, fitness, biliard či stolný tenis a futbal. Aktívnejší sa potešia cyklistike alebo turistike, prípadne romantickým prechádzkam. Nazbierať si môžete aj lesné plody a hríby. V zime je prostredie obce vhodné na lyžovačku či sánkovačku. Náročnejší si prídu na svoje na svahoch stredísk na Donovaloch aj na Malinôm Brde.

Každý deň v roku strávte pôvabné chvíle s najbližšími v Chate u Šťevkov. Celková kapacita chaty je pripravená pre spánok 8 hostí. Už v prízemí si hrejivé chvíle doprajete pri krbe na pohovke (slúži pre prespanie dvoch hostí) v spoločenskej miestnosti. Rovnako sa tu nachádza jedálenské posedenie. Schodiskom sa dostanete do obývacej izby s televízorom so satelitným príjmom, spoločenskými hrami, gaučovým sedením a rozkladacou posteľou pre dvoch. Z izby vedie východ na balkón aj do kuchyne. Práve v kompletne zariadenej kuchyni si uvaríte výborné pokrmy.

V rámci chaty sú umiestnené dve spálne. Jedna 2-lôžková s manželskou posteľou a jedna 2-lôžková so samostatnými lôžkami a televízorom. K užívaniu je i vlastná kúpeľňa s vaňou a samostatnou toaletou. V celej chate je spojenie s okolitým svetom zaistené prostredníctvom bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Uvariť si guláš v kotlíku, pripraviť jedlá na grile alebo si len oddýchnuť na drevenom sedení na terase - aj tak sa dá tráviť čas vonku. Deti sa zahrajú s hračkami a dospelých poteší možnosť hry šípok a futbalu. Vieme Vám uschovať bicykle a lyže v garáži. Parkovanie na trávnatej ploche je samozrejmosťou. Veríme, že krásy Liptova spoznáte priamo ubytovaním sa u nás. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi