Malinô Brdo chata u sovicky 120eur/ noc

Výhodná cena ubytovania na leto pri rezervácii dopredu :)


Romantická Chata u Sovičky sa nachádza na okraji lesa priamo na Malinom Brde, s výhľadom na sedačkovú lanovku a svah, len 100 metrov od kabínkovej lanovky. Romantické ubytovanie je ideálne pre rodiny s deťmi a skupinky priateľov, či partie.

Na prízemí chaty sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom, LCD televízorom, WiFi GRATIS, jedálenský stôl s prepojenou kuchyňou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Stravu si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni. Na poschodí je terasa, dve spálne (1x2, 1x3+1 a detská postieľka).

Pri chate je vonkajšie posedenie s ohniskom a vonkajším grilom s možnosťou varenia gulášu a grilovania pri chate trampolína, V blízkosti je aj detské ihrisko,hojdačky, kolobežky a široké možnosti turistiky, hubárčenia a zberu lesných plodov.

K chate je prístup kabínkovou lanovkou z prímestskej rekreačnej oblasti Ružomberok - Hrabovo alebo autom cca 6 km lesnou cestou z Ružomberka (v zime potrebné reťaze), parkovanie je možné priamo pred chatou. V blízkosti je aj reštaurácia Majekova chata.

Chata sa nachádza len 100 metrov od najdlhšej lyžiarskej dráhy (3 900 m) a 200 m od centra strediska, kde sa nastupuje na štvormiestnu sedačku a ďalších 6 vlekov vhodných pre všetky kategórie lyžiarov. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí