Chatka so saunou blízko Bešeňovej!

Chata u SEDLA je situovaná v krásnom prostredí Liptova, v príjemnej pokojnej časti malebnej dedinky Potok, vo vzdialenosti len 2 km od obľúbeného termálneho kúpaliska GINO Paradise Bešeňová. Ideálna poloha chaty v blízkosti všetkých vyhľadávaných atrakcií Liptova je zárukou skvelej dovolenky plnej aktívneho oddychu ale aj relaxu. Či už sa rozhodnete spoznávať krásy okolitej prírody Chočských vrchov, Nízkych a Západných Tatier, venovať sa naplno turistike, športovým aktivitám alebo relaxu v termálnych bazénoch - všade to budete mať blízko.

Okrem termálneho kúpaliska GINO Paradise Bešeňová (2 km) sa rozhodne oplatí navštíviť aj známe kúpele Lúčky (9 km), neďaleký Termaj Raj v Liptovskom Jáne (20 km), či najväčší vodný svet na Slovensku - Aquapark Tatralandia (19 km). Milovníci vodných športov si prídu na svoje na Liptovskej Mare (5 km), kde si môžu do sýtosti vychutnať člnkovanie, windsurfing, jachting, rybolov alebo plavbu vyhliadkovou loďou. V zimnom období je Vám v blízkom okolí chaty k dispozícii viacero lyžiarskych stredísk. Využívať tak môžete služby lyžiarskeho vleku v Kalamenoch (4 km), Ski Parku Malinô Brdo - Ružomberok (12 km), Ski centra Smrekovica (12 km), či lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry (20 km).

Celoročne Vám Chata u SEDLA ponúka príjemné a útulné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 6 až 7 osôb. Na jej prízemí je Vám k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a spoločenskými hrami. Využívať tu môžete aj plne vybavenú kuchynku, v ktorej Vám na prípravu vlastných jedál poslúži elektrický sporák s rúrou, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra a všetok potrebný riad. Súčasťou prízemia chaty je zároveň kúpeľňa so sprchovacím kútom, saunou a toaletou, v ktorej je zaistené podlahové kúrenie.

Schodiskom sa dostanete na poschodie objektu, kde sú pre Vás pripravené dve útulné 3-lôžkové spálne s možnosťou využitia jednej prístelky vo forme rozkladacieho kresla. Jedna zo spální disponuje aj balkónom s pekným výhľadom. Vykurovanie chaty je riešené prostredníctvom krbu na tuhé palivo. Pre dokurovanie je možné využiť aj dva elektrické ohrievače.

Súčasťou chaty je zároveň väčšia terasa s vonkajším posedením. Príjemne oddýchnuť si môžu hostia aj pri posedení v altánku, resp. pri grilovaní rôznych špecialít na prenosnom grile. Parkovanie Vašich áut je možné priamo v uzavretom dvore chaty. Tešíme sa na Vás.