poslední volné termíny

apartmá s 3 ložnicemi až pro 10 osob
11.-21.6. 2019


Chata u Markéty je situovaná v známom kúpeľnom meste Veľký Meder. Ponúkame Vám nadštandardné ubytovanie v štýlovo zariadenej chate s celkovou kapacitou 15 osôb. Objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou, pričom je rozdelený na dva samostatné apartmány. Hostia ho majú možnosť rezervovať ako jeden celok alebo jednotlivo po apartmánoch.

Väčší apartmán, tzv. horný, predstavuje možnosť ubytovania celkovo pre 10 osôb. Disponuje tromi dvojlôžkovými vkusne zariadenými spálňami s možnosťou dvoch prísteliek, spoločenskou miestnosťou s LCD televízorom a rozkladacou pohovkou, využiteľnou ako ďalšie dve lôžka. Nachádza sa tu taktiež zariadený kuchynský kút, vybavený všetkými potrebnými spotrebičmi a jedálenským posedením. Samozrejmosťou apartmánu je kúpeľňa s toaletou.

Ubytovanie v menšom apartmáne má kapacitu 5 lôžok. Podobne ako väčší apartmán aj tento je veľmi pekne a moderne zariadený. Nájdete tu peknú dvojlôžkovú spálňu s prístelkou, spoločenskú miestnosť s LCD televízorom a pohovkou, v ktorej sa pohodlne vedia uložiť ďalšie dve osoby. Apartmán má kompletne zariadenú kuchyňu, jedáleň a kúpeľňu s toaletou.

V areáli chaty máte k dispozícii terasu s vonkajším posedením a krb s možnosťou grilovania. Pre najmenších je pripravené novovybudované detské ihrisko s preliezkami, hojdačkami a trampolínou. Dospelí sa môžu zatiaľ osviežiť a posedieť si vo vínnej pivnici s možnosťou zakúpenia vína. V prípade záujmu Vám radi zapožičiame 6 bicyklov.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov