LAST MINUTE, zľava o 20 %

Chata u Kurilly je situovaná v krásnom tichom prostredí pod lesom na okraji malebnej horskej dedinky Liptovská Osada, nachádzajúcej sa na rozhraní Národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra. Ak túžite prežiť Vašu dovolenku v pokojnom prostredí uprostred nádhernej prírody, so zaručeným súkromím, pokojom a pohodlím ako aj mimo akéhokoľvek ruchu a zhonu, srdečne Vás k nám pozývame.

Spríjemniť Váš pobyt si u nás budete môcť podnikaním množstva turistických prechádzok a horských túr. Spoznať tak môžete krásy Ľubochnianskej, Revúckej, Lúžňanskej, Prosieckej či Kvačianskej doliny. Navštíviť môžete aj termálne kúpalisko Gino Paradise Bešeňová, vodný svet Aquaparku Tatralandia, Kúpele v Lúčkach alebo Liptovskú Maru, kde si vychutnáte oddych pri surfovaní, jachtingu alebo rybolove. Výlet si môžete spraviť aj k Brankovskému vodopádu vo výške 775 m (5 km), pamiatkovej rezervácii Vlkolínec - kultúrnemu dedičstvu UNESCO (7 km) či Rozprávkovej vtáčej záhrade (8 km).

Priamo v obci je Vám k dispozícii turisticko-rekreačný komplex s nasledovnou výbavou: plavecký bazén 25 m, relaxačný bazén s kapacitou 46 osôb, detský bazén, detský kútik, pizzéria, reštaurácia, kaviareň, 2 biliardové stoly, 2 profesionálne stolné futbaly, profi šachovnicové stoly, fitness centrum s lezeckou stenou, saunový svet (fínska sauna, parná sauna) a sanariumfloating 36% soli. V zimnom období ponúka blízke okolie chaty ideálne podmienky pre všetkých nadšencov zimných športov, ktorým sú k dispozícii zjazdovky okolitých lyžiarskych stredísk Park Snow Donovaly (12 km) a Ski Park Ružomberok - Malinô Brdo (15 km).

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v samostatnej chate s celkovou kapacitou pre 9 až 10 osôb. V chate sú hosťom k dispozícii 3 trojlôžkové spálne. V prípade potreby je tu zabezpečená rovnako možnosť využitia jednej prístelky. Súčasťou objektu je taktiež vstupná veranda so stolným futbalom a šípkami a príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a jedálenským posedením, ktorá je prepojená s plne zariadenou kuchynskou časťou, v ktorej môžete na prípravu jedál využívať okrem kompletného kuchynského riadu aj elektrický sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou a mikrovlnnú rúru. Samozrejmosťou chaty je kúpeľňa so sprchovacím kútom a umývadlom, dve toalety ako aj sauna, do ktorej majú hostia počas ich pobytu neobmedzený prístup.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia taktiež v oplotenej záhradnej časti ubytovania s vonkajším posedením s možnosťou grilovania a varenia kotlíkového gulášu. Pre Vaše ratolesti je tu pripravená trampolína a detské pieskovisko. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty