Krásna a priestranná chata na Duchonke!>>>>>>>>>> To najväčšie pohodlie iba u Nás a samozrejme vždy je možná dohoda, podľa počtu osôb a nocí :) <<<<<<<<<<


Chata u Karola sa nachádza v známej rekreačnej oblasti Duchonka - Prašice, v okrese Topoľčany. Jej poloha ponúka všetkým návštevníkom aktívnu dovolenku, plnú zábavy ale i oddychu.

Nádherná príroda v okolí vodnej nádrže Duchonka, Vás pozýva na turistiku, cykloturistiku, zber lesných plodov či húb. Je tu tiež možnosť plávania, surfovania, člnkovania, rybolovu či zapožičania si vodného bicykla. Duchonka je známa svojím bohatým nočným životom najmä v letných dňoch, kde si prídu na svoje všetky vekové kategórie. Milovníkom histórie odporúčame návštevu Topoľčianskeho hradu i hradu Tematín. Vaše ratolesti určite poteší návšteva ZOO Farmy New Zealand. V zimnom období sú pre lyžiarov a snowboardistov pripravené lyžiarske strediská Ski Bezovec a Ski centrum Kálnica.

Chata u Karola je celoročne dostupná s celkovou kapacitou pre 13 osôb. Privítame u nás páry, menšie i väčšie skupinky hostí a samozrejme i rodiny s deťmi.

Na prízemí chaty je situovaná rozľahlá spoločenská miestnosť s krbom, rádiom, spoločenskými hrami a rozťahovacím gaučom, ktorý slúži ako prístelka pre dve osoby. Priamo zo spoločenskej miestnosti prejdete do plne vybavenej kuchyne s posedením a barom. Tu si môžete pripraviť skvelé jedlá a iné pohostenie. Kuchyňa je vybavená plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom, toasterom, kávovarom, chladničkou a mrazničkou. Súčasťou prízemia je kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

V podkroví je pre Vás pripravená ďalšia spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a krbom. V prípade potreby si tu oddýchnete na dvoch samostatných lôžkach a gauči slúžiacom ako prístelka pre jednu osobu. Z tejto miestnosti vedie navyše vstup na terasu. Príjemný a zaslúžený oddych nájdete v jednej 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou, televízorom so satelitným príjmom, vstupom na terasu a dvoch 3-lôžkových spálňach so samostatnými lôžkami.

Príjemný večer s priateľmi alebo rodinou môžete stráviť posedením na terase, v altánku alebo pri príprave chutných jedál a špecialít na grile. Dokonalé voľné chvíle a čerstvý vzduch si vychutnáte počas upokojujúceho hojdania na záhradnej hojdačke. Vaše autá bezpečne zaparkujete blízko chaty. Ak ešte nemáte vybratú dovolenku, neváhajte, Chata u Karola je pre Vás ideálnym miestom. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov