Útulná chata v tichom lesnom prostredí!

Útulná Chata u Jozefa sa nachádza v tichom lesnom prostredí, v rekreačnej oblasti Prašice - Duchonka, neďaleko vodnej nádrže Duchonka.

Vodná nádrž situovaná uprostred brezovo – borovicového lesa robí túto oblasť atraktívnou najmä počas letného obdobia. Voľné chvíle môžete tráviť oddychom pri vode, aktívnym relaxom počas turistiky, cykloturistiky po vyznačených trasách či hubárčením a rybolovom. Vyskúšate si tu tiež rôzne vodné športy, čaká tu na Vás i kultúrne vyžitie počas festivalov a viacerých diskoték. V blízkej obci Podhradie navštívite zrúcaninu Topoľčianskeho hradu alebo sa vyberiete na výlet k prírodným rezerváciám Kulháň, Čepúšky či do Zoo Farmy New Zealand v Modrovej.

Chata u Jozefa je ideálnym ubytovaním pre rodiny, páriky i menšie skupinky hľadajúce ubytovanie od jari do jesene. Chata disponuje kapacitou 8 lôžok vrátane štyroch prísteliek.

V obývacej izbe na prízemí chaty môžete tráviť Váš voľný čas posedením na rozťahovacom gauči, ktorý Vám poslúži aj ako prístelka pre dve osoby. Nachádza sa tu televízor, rádio, DVD prehrávač s množstvom filmov a rozprávok pre deti i spoločenské hry. V jarnom a jesennom období Vám pobyt spríjemní teplo z praskajúceho dreva v krbových kachliach. V kuchynke prepojenej s obývacou izbou sme pre Vás pripravili plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou a kompletné kuchynské vybavenie. Súčasťou prízemia chaty je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

Podkrovie chaty tvoria dve 2-lôžkové spálne, každá s jednou prístelkou na rozťahovacom kresle. Jedna spálňa je navyše dovybavená vstupom na balkón.

Pri chate si počas pekných dní môžete posedieť na terase, opekať na ohnisku a trávnatá plocha bude vhodným miestom na rôzne hry pre tých najmenších. V chate radi privítame aj Vášho domáceho miláčika. Autá si zaparkujete priamo pri chate. Ak sa rozhodnete stráviť Vašu tohtoročnú dovolenku v Chate u Jozefa, budeme sa tešiť na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí