Chatka pod Martinskými hoľami.

Chata u Cvrčka je situovaná v krásnom prostredí pod Martinskými hoľami, v tichej okrajovej časti Martina, v Kolónii Hviezda. Výborná poloha chaty pri lese poskytuje našim hosťom dokonalé súkromie a dostatok odpočinku. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára taktiež potok pretekajúci v blízkosti chaty. Nádherná okolitá príroda Malej Fatry umožňuje navyše podnikať množstvo turistických a cyklistických prechádzok či náročnejších horských túr.

Našim hosťom ponúkame útulné ubytovanie v samostatnej chate, ktorá disponuje kapacitou pre 5 osôb. V chate je hosťom k dispozícii štvorlôžková spálňa s dvomi poschodovými posteľami, príjemná spoločenská miestnosť s televízorom, videom, rádiom a CD/DVD prehrávačom, ktorá je súčasne prepojená s plne vybavenou kuchynkou vhodnou na plnohodnotnú prípravu vlastného stravovania. Samozrejmosťou chatky je kúpeľňa s toaletou.

Príjemne relaxovať môžu ubytovaní hostia v záhrade s vonkajším posedením s možnosťou opekania a varenia kotlíkového gulášu. Výborne oddýchnuť si môžete aj pri hraní stolného tenisu. Pre najmenších tu máme pripravenú trampolínu, hojdačku a detský bazén. Srdečne Vás k nám pozývame stráviť dovolenku plnú oddychu a relaxu a veríme, že sa k nám opäť čoskoro vrátite. Pri dome je možnosť parkovania až pre 5 áut. Po nedodržaní pred-ubytovacieho dohovoru nebude vrátená záloha a hostia nebudú ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.