Bývajte priamo nad vínnou trojpivnicou..

Chata Trojpivnica je situovaná v pamiatkovej rezervácii ľudovej architektúry Stará hora, v blízkosti obce Sebechleby. Vďaka vínnej pivnici priamo pod ubytovaním spolu s vybavením chaty sa u nás utužia Vaše rodinné či priateľské vzťahy.

Ak Vás zláka spev vtákov v okolitej prírode, pokojne sa vyberte na nenáročnú prechádzku či výlet na bicykli Štiavnickými vrchmi. Za oddychom či plávaním v bazéne netreba chodiť ďaleko - v blízkosti sa nachádzajú Kúpele Dudince, Kúpalisko Tepličky Krupina či Termálne kúpalisko Margita - Ilona. Históriu je možné spoznávať v Banskej Štiavnici, prípadne na hradoch Čabraď a Cerovo. Odporúčame Vám i návštevu Levíc. Počas zimných mesiacov sa zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Dačov lom - Lomník alebo Salamandra Ski Resort.

V každom jednom dni roka Vás ubytujeme v Chate Trojpivnica, ktorá je ideálna pre 9 až 11 hostí. Už pri vstupe do nej Vás očarí typická ľudová architektúra. Chladné letné večery si spríjemníte pri krbe alebo počúvaním rádia s CD prehrávačom v obývacej izbe. Práve tu je i rozkladací gauč, slúžiaci ako prístelka pre dve osoby a zároveň Vám v prípade potreby vieme nafúknuť posteľ pre jednu osobu. Chutné jedlá si pripravíte v kuchyni. V chate sú pripravené dve spálne - jedna 2-lôžková s manželskou posteľou a jedna 6-lôžková s dvomi manželskými posteľami a dvomi samostatnými lôžkami. Nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

K chate patrí i veľká terasa s vonkajším posedením s výhľadom na okolie. Tu si tiež ugrilujete vaše špecialitky na prenosnom grile či vonkajšom krbe. Sebechleby sú známa vinohradnícka oblasť, v ktorej sa dodnes pestuje hrozno a vyrába víno. Na Starej hore je viacero vínnych pivníc, v ktorých je možnosť ochutnávky vín a taktiež si môžete kúpiť domáce víno priamo zo sudov. Práve pod touto Chatou Trojpivnica sa nachádza najväčšia vínna pivnica v okolí, ktorú môžete automaticky navštíviť. Veľmi radi ponúkneme aj historický výklad k pôvodu tejto tufovej pivnice. Zároveň máte možnosť nazrieť do historickej izby, ktorá je súčasťou ubytovania. Parkovanie - priamo pri ubytovaní.

Netreba ani hľadať odvahu, stačí sa ubytovať v Chate Trojpivnica, kde dobré vínko spolu s našim ubytovaním Vám rozveselí Vašu dovolenku. Tešíme sa na Vás!