V tichom prostredí na samote pri lese!

Chata Treťácko I je situovaná v krásnom pokojnom prostredí na samote pri lese, vo vzdialenosti približne 1 km od malebnej oravskej obce Chlebnice. Ak túžite po dovolenke v dokonale tichom prostredí so zaručeným maximálnym súkromím, pohodlím a pokojom, mimo akéhokoľvek ruchu a zhonu miest, srdečne Vás k nám pozývame. Na svoje si tu prídu tak všetky rodinky s deťmi ako aj skupiny dobrých priateľov. Venovať sa môžete príjemným turistickým prechádzkam a cyklistickým túram krásnou okolitou prírodou, zberu lesných plodov, liečivých bylín a húb, či relaxu v termálnych bazénoch neďalekého kúpaliska Gino Paradise Bešeňová a aquaparku Tatralandia. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj návštevou Oravského hradu či pamiatkovej rezervácie ľudovej architektúry Bobrova raľa. V zimnom období sú tu vytvorené ideálne podmienky pre prežitie skvelej lyžovačky. V okolí chaty budete mať na výber hneď z viacerých lyžiarskych stredísk (Racibor - Oravský Podzámok, Ski Nižná, lyžiarske stredisko Podbiel, Milotín a Janovky - Zuberec).

Celoročne Vám ponúkame štýlové ubytovanie v samostatnej rekreačnej Chate Treťácko I, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 10 osôb. Na prízemí chaty je hosťom k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s krbom, CD prehrávačom a posedením, ktorá je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchyňou s barovým pultom, vybavenej všetkým potrebným riadom a spotrebičmi (elektrický sporák, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička). Súčasťou prízemia je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, ako aj jedna útulná 2-lôžková spálňa. Po schodisku sa dostanete na poschodie chaty, kde sú pre Vás pripravené ďalšie tri spálne, jedna 2-lôžková izba a dve 3-lôžkové izby. Pri týchto izbách je Vám k dispozícii taktiež druhá samostatná toaleta. Vykurovanie chaty je riešené krbom na tuhé palivo v kombinácii s elektrickým kúrením.

Výborne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia aj v pekne upravenej záhradnej časti chaty s veľkou zatrávnenou plochou s futbalovými bránkami, vhodnou pre hranie futbalu či rôznych iných loptových hier. K dispozícii je tu pre Vás taktiež kryté záhradné posedenie v altánku, prenosný záhradný gril a ohnisko s kotlíkom. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára aj blízko tečúci potôčik. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate na jej ohradenom pozemku (možnosť parkovania 3 až 4 áut). Posledných 600 m cesty k chate je štrková cesta.

Veríme, že si u nás skvele oddýchnete, spoznáte krásy nášho kraja a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.