Štýlová chata plná zážitkov

Ak hľadáte komfortné ubytovanie v blízkosti Zemplínskej šíravy (850 m), pozývame Vás do Chaty Terezka, ktorá sa nachádza v obci Vinné. Okrem kúpania sa v tejto vodnej nádrži sa dokonalo zabavíte aj v bazénoch Thermalparku Šírava či vo Vinianskom jazere. Svoj pobyt si spríjemníte rovnako výletom na Viniansky hrad a deti ocenia možnosť zajazdiť si na koni v Hipocentre Vinné. Využiť môžete možnosti pre bicyklovanie, korčuľovanie a mnoho iných športov. Po všetkých týchto aktivitách dobre padne večerná prechádzka obcou.

Ubytovať sa v Chate Terezka môžete v letných mesiacoch, počas ktorých ponúkame ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 8 osôb. Výbornú dovolenku či prázdninový pobyt tu ocenia najmä rodinky s deťmi či skupinky priateľov a známych.

Prízemie chaty tvorí obývacia miestnosť s kozubom, televízorom so satelitným príjmom a rádiom. Odtiaľto sa dostanete či do kompletne zariadenej kuchyne (s el. rúrou s plynovým sporákom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou i kuchynským riadom) s jedálenským sedením ako aj na terasu s vonkajším posedením. Prízemie dotvára moderná kúpeľňa s vaňou a toaletou a vstupná hala.

Na poschodí chaty si dokonalo odpočiniete v dvoch 2-lôžkových spálňach s manželskými posteľami. Rovnaký komfort poskytuje aj prechodná 4-lôžková spálňa so štyrmi samostatnými lôžkami a balkónom. Samozrejmosťou ubytovania je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V pekne upravenej záhrade si môžete oddýchnuť na záhradnej hojdačke aj v altánku. K dispozícii je Vám tiež vyhrievaný bazén (3,5 m x 6 m, hĺbka 1,3 m) i menší športový areál (ihrisko) s basketbalovým košom a tenisovou stenou. Milovníci grilovaných špecialít si ich pripravia v krbe a na ohnisku, guláš-majstri zas v kotlíku. Vieme Vám uschovať Vaše bicykle či športové potreby. Na oplotenom pozemku sa nachádza malá vinica s ovocným sadom. Stačí k nám prísť, zaparkovať Vaše autá priamo pri Chate Terezka a prežiť príjemne strávený čas v kruhu najbližších. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí