Top ubytko priamo pri lyžiarskom svahu!

Novopostavená Chata Tereza sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Ski Park Kubínska Hoľa, iba 150 metrov od sedačkovej lanovky a cca 6 km od centra mesta Dolný Kubín, mesta s bohatou kultúrnou históriou.

K chate sa dostanete po kvalitnej a v zime udržiavanej asfaltovej ceste, kde môžete následne svoje auto zaparkovať na parkovisku s kapacitou 6 parkovacích miest priamo pri objekte... a s lyžami na ramene je to len pár krokov na svah.

Chata Tereza poskytuje štýlové ubytovanie rodinám s deťmi alebo väčšej partii priateľov s kapacitou maximálne 16 osôb, ktorí môžu byť ubytovaní v dvoch samostatných apartmánoch s vlastnou lyžiarňou. Spoločným priestorom je len vstupné zádverie, cez ktoré sa vchádza do jedného apartmánu na prízemí, alebo schodišťom do druhého apartmánu na poschodí.

Prízemný apartmán pre 8 osôb ponúka dve rodinné izby (v každej je jedna manželská a jedna poschodová posteľ), kúpeľňu s toaletou a kompletne vybavenú priestrannú kuchyňu s chladničkou, umývačkou riadu, ako aj veľkým jedálenským stolom pri ktorom si užijete svoje raňajky s nádherným výhľadom na vždy perfektne upravený lyžiarsky svah, alebo okolitú prírodu s majestátnym, najvyšším vrchom Oravy – Veľký Choč. Po skvelej lyžovačke či turistike si poobednú kávu alebo čaj či dobré vínko vychutnáte na pohodlnom gauči v obývacej miestnosti s krbom, kde Vás cez veľké presklené steny bude vyhrievať zapadajúce slniečko.

Apartmán na poschodí je svojím vybavením identický s prízemným apartmánom, navyše však poskytuje jednu miestnosť určenú ako šatník s odkladacím priestorom.

Voľný čas počas pobytu môžete, samozrejme okrem lyžovania, tráviť vo wellness v neďalekom Hoteli Green, v aquaparku AquaRelax v Dolnom Kubíne (vzdialenom cca 5 km od ubytovania) alebo vo vzdialenejších termálnych kúpaliskách - v kúpeľoch Lúčky, v Oraviciach alebo 35 km vzdialenej Bešeňovej. Na potulky sa dá zájsť aj pár kilometrov, za poľské hranice, do Zakopaného, Chocholowských termov, a svoje ratolesti určite potešíte aj vybláznením sa v zábavnom parku Rabkoland.

V letnej sezóne môžete využiť vonkajšie posedenie chaty na grilovanie, opekanie či varenie guľášu, alebo sa venovať športovým aktivitám, turistike, cykloturistike po rozmanitých okolitých cyklotrasách a samozrejme využiť aktivity, ktoré ponúka stredisko Ski Park Kubínska Hoľa. Na pár krokov od chaty Vaše ratolesti, ale určite aj Vás isto poteší lanový park Tarzánia, náučné chodníky, terénne trojkolky a mnoho iného. Keď už zavítate do nášho krásneho regiónu, určite nevynechajte jeden z najnavštevovanejších hradov na Slovensku – Oravský hrad, vzdialený cca 15 km, Oravskú lesnú železnicu alebo voľnočasové aktivity pri Oravskej priehrade. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť aj pokojný splav rieky Orava a mnoho iného.

Región je veľmi rôznorodý a určite si tu každý príde na svoje, stačí len vyskúšať... My Vás radi v Chate Tereza privítame počas celého roka.