Bezkonkurenčná cena, nádherné prostredie

Chatu Tatranka môžete nájsť v čarovnom prostredí obklopenom nádhernou prírodou, v podtatranskej obci Štôla, v okrese mesta Poprad.

V bezprostrednom okolí Štôle sa nachádzajú viaceré značené turistické chodníčky, ktoré Vás privedú k zaujímavým miestam Vysokých Tatier, odkiaľ sa Vám naskytne neopísateľný výhľad. Odporúčame Vám spraviť si výlet aj k Štrbskému plesu alebo do Popradu, kde zrelaxujete v AquaCity Poprad. Zimné obdobie láka do našej obce najmä lyžiarov, ktorí ocenia vhodné podmienky v lyžiarskych strediskách Snowpark Lučivná, Lopušná dolina Skichem a Nová Lopušná dolina Skitatry.

Chata ponúka celoročne dostupné ubytovanie pre jednu samostatnú skupinu hostí, s celkovou kapacitou 9 lôžok vrátane jednej prístelky.

V kruhu Vašich blízkych strávite spoločné chvíle v spoločenskej miestnosti s gaučovým sedením, krbom, televízorom so satelitným príjmom a rádiom. Na tých najmenších tu čaká detský kútik s hračkami. Vaše jedlá si pripravíte v kuchyni vybavenej plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, kávovarom a hriankovačom. Pri kuchynke je situovaná aj komôrka na úschovu potravín.

Pripravili sme tu pre Vás jednu 1-lôžkovú spálňu s možnosťou jednej prístelky, dve 2-lôžkové spálne a jednu 3-lôžkovú spálňu. Súčasťou chaty sú taktiež dve kúpeľne s toaletou, jedna s vaňou, druhá so sprchovacím kútom.

Ak máte radi typickú grilovačku na chate, v našom altánku s dreveným posedením, si určite prídete na svoje a ugrilujete si na záhradnom krbe vlastné dobroty. Môžete si tu tiež posedieť na terase, opekať, pohojdať sa na záhradnej hojdačke a detičky sa zabavia na pieskovisku. Autá si zaparkujte priamo pri chate, parkovisko je uzatvárateľné na závoru. Už teraz sa na Vás tešíme v Chate Tatranka!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí