Chata v tichom prostredí lesa

Chata Tále sa nachádza v atraktívnej lokalite Nízkych Tatier v rekreačnej oblasti Tále. Chata je situovaná v lese v chatovej oblasti a skladá sa z dvoch samostatných častí s vlastným vchodom.

Dolnú časť tvori spoločenská miestnosť s posedením (rozkladací gauč - možnosť prísteliek pre 2 osoby), ktorá je prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou (šporák na tuhé palivo, dvojplatnička, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, kávovar, varná kanvica, hriankovač). Tiež tu nájdete dvojlôžkovú spálňu, kúpeľňu s toaletou a komoru. Teplo Vám zabezpečuje kachľová pec.

Horná časť chaty má na prízemí spoločenskú miestnosť s kachľovou pecou, televízorom, satelitom, CD prehrávačom a rádiom. Tá je prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou (šporák na tuhé palivo, dvojplatnička, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, kávovar, varná kanvica, hriankovač) s jedálenským posedením. Tiež je tu kúpeľňa, toaleta a terasa. Na poschodí je priestor na spanie v podobe dvoch dvojlôžkových spálni a jednej štvorlôžkovej spálne.

Parkovať môžete priamo pri chate, kde vám je k dispozícii aj posedenie s možnosťou opekania a grilovania. Tále sú strediskom, ktoré Vám ponúkne výbornú dovolenku počas celého roka.