ORAVA - Voľné LETNÉ PRÁZDNINY !!!

Chata Tadeáš sa nachádza na Orave v malebnej podhorskej obci Oravský Biely Potok, neďaleko Zuberca, v blízkosti Roháčov - Západných Tatier. Kúsok od chaty preteká malý potôčik ale aj veľký potok Studená, čo poteší najmä deti.

Chata Vám ponúka ubytovanie s kapacitou do 12 osôb. Na prízemí sa nachádza vchod s chodbou a schodiskom, spoločenská miestnosť s krbovou pieckou, jedálenským posedením, televízorom, satelitom a nechýba ani kompletne zariadená kuchyňa s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, chladničkou, mikrovlnkou a varnou kanvicou. V prízemnej časti si môžete pripraviť chutné jedlo a tráviť čas s priateľmi a rodinou pri krbovej piecke. Na prízemí taktiež nájdete toaletou a sprchu. V celom objekte môžete využívať WiFi pripojenie na internet.

Poschodie chaty je tvorené päťlôžkovou spálňou a trojlôžkovou spálňou, ktorá je prechodná s výstupom do podkrovia. Obidve izby majú balkón. V podkroví je priestor na spanie v podobe štyroch prísteliek.

Počas letných dní, či dlhých večerov si môžete posedieť na krytej terase, využiť gril s možnosťou opekania a grilovania. Deti si prídu na svoje na pieskovisku s hračkami a na záhradnej hojdačke. Parkovanie máte zabezpečené priamo vo dvore.

Na Orave si užijete dovolenku počas celého roka. Ponúkne Vám:
- široké možnosti turistiky, cykloturistiky a výletov do Roháčov a Skorušinských vrchov
- kúpanie sa v Oraviciach, na Oravskej priehrade či v aquaparku v Dolnom Kubíne
- návštevu historických a kultúrnych pamiatok (Oravský hrad, Múzeum oravskej dediny v Zuberci, drevený kostolík v Tvrdošíne ...)
- lyžovačku v Zuberci (Janovky, Milotín, Zverovka - Spálená dolina), v Nižnej, v Brezovici, vo Vitanovej i v Oraviciach

Príďte k nám na chatu raz a budete sa k nám radi vracať. Tešíme sa na Vašu návštevu na Orave.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí