Útulná chata s altánkom 200 m od vlekov!

Chata Swenska je situovaná v tichej okrajovej časti malebnej horskej obce Liptovské Revúce v okrese Ružomberok, nachádzajúcej sa v obklopení prekrásnej prírody Veľkej Fatry. Chata je vzdialená len 200 metrov od miestnych lyžiarskych vlekov strediska Ski Fun Liptovské Revúce. Vychutnať si tu tak môžete v zimnom období príjemnú rodinnú lyžovačku. Okrem miestnych vlekov sú v blízkom okolí chaty k dispozícii všetkým milovníkom zimných športov taktiež upravené zjazdovky lyžiarskych stredísk PARK SNOW Donovaly (15 km) a Ski Park Malinô Brdo - Ružomberok (20 km). Na svoje si tu prídu celoročne aj všetci milovníci skvelej turistiky vo forme náročnejších horských výstupov ako aj rekreačných prechádzok, vedúcich značenými turistickými chodníkmi nádhernou okolitou prírodou. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj cykloturistikou, zberom húb a lesných plodov, návštevou neďalekého živého horského skanzenu Vlkolínec, či skvelým relaxom v termálnych bazénoch kúpaliska GINO Paradise Bešeňová a aquaparku Tatralandia.

Celoročne Vám ponúkame útulné a čisté ubytovanie v samostatnej rekreačnej chate, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 8 až 9 osôb. Chata je dvojpodlažná a na jej prízemí je Vám k dispozícii obývacia miestnosť s krbom, pohodlným posedením a televízorom so satelitným príjmom, ako aj kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, z ktorej je zároveň zaistený východ na vonkajšiu terasu s posedením. Na prípravu vlastného stravovania môžete vo výbave kuchyne využívať elektrickú varnú dosku, elektrickú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, kávovar a všetok potrebný riad. Súčasťou prízemia chaty je rovnako kúpelňa s vaňou, umývadlom a toaletou. Schodiskom sa dostanete do podkrovnej časti ubytovania, kde sa nachádza hala so vstupom do dvoch 4-lôžkových spální. V prípade potreby je v hale možné využiť ešte jedno lôžko pre prespanie ďalšej osoby.

Chata je vykurovaná elektrickými konvektormi v kombinácii s teplovzdušným krbom. Počas celého Vášho pobytu tu môžete využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet. Príjemne oddýchnuť si môžete aj vo vonkajšej časti ubytovania na spomínanej terase, resp. v krytom altánku s posedením s možnosťou grilovania na záhradnom krbe. Pre Vaše ratolesti je tu pripravené menšie pieskovisko a hojdačka. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo v uzavretom dvore chaty. Tešíme sa na Vašu návštevu.