Chata s krbom v krásnom tichom prostredí

Chata Šútovo je situovaná v nádhernom prostredí Šútovskej doliny, v tichej časti osady Rieka, patriacej k malebnej obci Šútovo. Ideálna poloha chaty v obklopení prekrásnej prírody pod vrcholom Malého Kriváňa ako aj v blízkosti očarujúceho Šútovského jazera a Šútovského vodopádu, v kombinácii so zabezpečeným dokonalým súkromím a pohodlím ubytovania, je zárukou skvelej dovolenky plnej pokoja ale aj aktívneho oddychu. Turistickým chodníkom vedúcim popri chate sa dostanete priamo k Šútovskému vodopádu a jazeru s možnosťou prírodného kúpania. Vychutnať si môžete aj výstup na Chleb, odkiaľ si užijete krásny panoramatický výhľad na okolitú prírodu Národného parku Malá Fatra. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj rybárčením alebo splavovaním blízko pretekajúcich riek Váh a Orava. Ďaleko to nebudete mať ani k najbližšej reštaurácii, ktorá sa nachádza len 10 minút chôdze od chaty, či k potravinám, ktoré sú umiestnené vo vzdialenosti 1,2 km.

Ponúkame Vám útulné ubytovanie v príjemne zariadenej samostatnej chate, ktorá je prispôsobená pre komfortné ubytovanie 7 až 9 osôb. Chata je vhodná predovšetkým pre rodiny s deťmi či skupiny dobrých priateľov. K dispozícii sú Vám tu dve spálne, jedna trojlôžková a jedna štvorlôžková izba. Nechýba tu ani príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitom, pohodlnou rozkladacou sedačkou (s možnosťou dvoch prísteliek) a jedálenským stolom, z ktorej sa dostanete taktiež na slnečnú vonkajšiu terasu chaty s posedením. K príprave vlastného stravovania môžete v objekte využívať kompletne zariadenú kuchyňu s indukčnou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou. Prízemie chaty je zároveň vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

K chate patrí veľká oplotená záhrada s možnosťou vonkajšieho grilovania a opekania. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára taktiež horský potok, pritekajúci zo Šútovského vodopádu, tečúci v blízkosti chaty. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá