Super poloha, na samote u lesa so saunou

Hľadáte chatu na tohtoročnú dovolenku pod Tatrami? Práve ste ju našli. Chata Štrba - Kamenec je situovaná pri lese, neďaleko obce Štrba, len na skok od Vysokých Tatier.

Vydajte sa na turistiku alebo horskú cyklotúru cez okolité lesy, ktoré Vás obdarujú svojimi lesnými plodmi, hríbmi a jedinečným tichom. Pekný je tiež výlet k Štrbskému plesu, ku ktorému sa vyveziete ozubnicovou železničkou priamo zo Štrby. Ak túžite po celodennej zábave alebo chcete zrelaxovať, na svoje si prídu všetky vekové kategórie práve v AquaCity Poprad. Patríte k milovníkom zimných športov? Navštívte neďaleké lyžiarske strediská Lopušná dolina - Skichem, Nová lopušná dolina - Skitatry, Snowpark Lučivná a Park Snow Štrbské Pleso.

Chata Štrba - Kamenec je Vám k dispozícii celoročne a je ideálna pre skupinu až 11 hostí. Chata je útulná, tvorená obývacou miestnosťou s posedením, krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a rôznymi spoločenskými hrami na spríjemnenie voľného času. V prípade potreby Vám tu vieme prichystať prístelku pre jednu osobu. Z obývacej miestnosti sa plynule presuniete do kuchyne, kde sme pre Vás pripravili sporák so sklokeramickou varnou doskou a elektrickou rúrou, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru a chladničku.

V chate sa nachádza 1-lôžková, 2-lôžková, 3-lôžková a 4-lôžková spálňa, každá so samostatnými lôžkami. Súčasťou chaty je kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. V chate je Vám k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas pekných dní si v kruhu rodinky či priateľov môžete grilovať na terase s posedením, kde Vám dokonalú atmosféru dotvorí šum lesa a zurčanie potôčika. Detičky sa vyhrajú na detskom ihrisku s hračkami, pieskoviskom, hojdačkou a šmýkačkou. Na úschovu lyží a bicyklov Vám poslúži garáž. Autá zaparkujete na parkovisku blízko chaty. V zime Vám odporúčame vybaviť auto snehovými reťazami. Tešíme sa na Váš pobyt v Chate Štrba - Kamenec!