Krásne nové ubytovanie blízko jazera

Hľadáte ideálne miesto pre Vašu dovolenku? Ubytujte sa v našej novopostavenej Chate Stračia nôžka, ktorá sa nachádza v blízkosti Počúvadlianskeho jazera, v okrese Banská Štiavnica.

Počas leta blízkosť jazera zaručí skvelé možnosti na relax pri vode, rybolov, plávanie a iné vodné športy. V okolí sa nachádza aj mnoho iných prírodných jazier, ako sú Klinger, Hodrušské, Halčianske, Malé a Veľké Studené jazero. Priaznivci kúpalísk môžu zavítať do neďalekého Termálneho kúpaliska Sklené Teplice či na kúpalisko Žarnovica. Za návštevu určite stojí aj Kaštieľ Svätý Anton, zámok v Banskej Štiavnici alebo hrad v Novej Bani či Revišti. V Banskej Štiavnici odporúčame navštíviť Slovenské banské múzeum, botanickú záhradu či kalváriu. V zimnom období si na svoje prídu aj lyžiari v neďalekom lyžiarskom stredisku Salamandra Ski Rezort.

Kapacita Chaty Stračia nôžka pre maximálne 12 ľudí je pre Vás k dispozícii po celý rok. Radi ubytujeme rodiny s deťmi či skupinku priateľov a známych. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rozkladacím gaučom vhodným ako prístelka pre jednu osobu. Pripravené je tu aj jedálenské posedenie a plne vybavený kuchynský kút s chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, rýchlovarnou kanvicou a plynovým sporákom. Súčasťou prízemia je aj spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou, toaletou a stojanom na sušenie bielizne.

Podkrovie tvoria dve 4-lôžkové spálne, každá z nich s manželskou a poschodovou posteľou. Pre detičky je pripravená detská postieľka a hračky. Nájdete tu aj ďalší obývací priestor s pohovkou s možnosťou prístelky a jednu samostatnú toaletu. V celej chate je hosťom k dispozícii WiFi pripojenie a zariadenie na príjem cez Bluetooth, ktorý si pripojíte k svojmu smartphonu a môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu či internetové rádio.

Na prízemí i poschodí sa nachádza terasa. Pri chate je ohnisko, gril, posedenie a kotlík. Na pozemku využijete desať parkovacích miest. Ak Vás naša možnosť na príjemnú dovolenku oslovila, príďte k nám do Chaty Stračia nôžka, my sa na Vás už teraz tešíme!