Štýlová nová chata v krásnom prostredí!

Novopostavená Chata Spring je situovaná v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode.

Práve vďaka nádhernej okolitej prírode, miestnym tradíciám, ľudovej architektúre a množstvu kultúrnych a historických pamiatok si tu na svoje prídu celoročne všetci milovníci aktívneho oddychu aj relaxu. Okrem bohatých možností turistiky a cyklistiky si môžete Váš voľný čas spríjemniť návštevou blízkej Belianskej jaskyne. V zimnom období si výborne zalyžujete na upravených svahoch miestnych lyžiarskych stredísk Ski centrum Strednica a Ski centrum Strachan, ako aj v lyžiarskom areáli Ski Bachledova dolina - Jezersko.

Chata Spring predstavuje štýlovú novo-postavenú chatu, ktorá je celoročne ideálnou voľbou pre ubytovanie párov a rodiniek s deťmi. Disponuje celkovou kapacitou pre maximálne 4 dospelé osoby a 4 deti.

Na prízemí chaty si výborne oddýchnete v príjemnej spoločenskej miestnosti s krbom, LCD televízorom a pohodlným gaučovým posedením. Spoločenská miestnosť je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou, v ktorej na prípravu jedál môžete využívať sklokeramickú varnú dosku, elektrickú rúru, chladničku s mrazničkou, rýchlovarnú kanvicu a umývačku riadu. Súčasťou prízemia chaty je taktiež kúpeľňa s vírivou vaňou a toaletou ako aj miestnosť na úschovu lyží a bicyklov, prípadne iného športového príslušenstva.

Poschodie chaty je tvorené dvomi spálňami s LCD televízormi so satelitným príjmom. V každej spálni je Vám k dispozícii vždy manželská posteľ a rozkladací gauč s možnosťou prespania pre 1 až 2 deti. Pri izbách je umiestnená druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V priestoroch celej chaty je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pre príjemný oddych Vám poslúži aj vonkajšie posedenie v altánku s možnosťou opekania na ohnisku. Rodinky s deťmi poteší detské ihrisko s preliezkami, hojdačkami a pieskoviskom. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri chate.

Počas celého Vášho pobytu sú Vám k dispozícii aj služby blízkeho Penziónu Winter & Summer Resort (vzdialeného len 150 metrov), kde si môžete zapožičať bicykle, využiť kvalitné doplnkové služby reštaurácie s veľkým detským kútikom či mini-wellnessu s ponukou fínskej sauny a vírivej vane - jacuzzi.

Doprajte si výnimočnú dovolenku v kruhu svojich najbližších a zarezervujte si pobyt v štýlovej Chate Spring v krásnom prostredí Belianskych Tatier. Srdečne Vás k nám pozývame!