Pokojná dovolenka aj pre väčšie skupiny

Chata Spitzenberg sa nachádza v tichom prostredí na okraji lesa, neďaleko od obce Horná Štubňa. Vďaka jej polohe a kapacite je chata vhodná najmä pre väčšie skupiny hostí, ktorí chcú svoju dovolenku stráviť nerušene, v obklopení panenskej prírody.

Okrem prechádzok lesom sa môžete venovať aj cyklistike a turistike po trasách vedúcich miestnymi dolinami a pohoriami. Neďaleké kúpeľné mesto Turčianske Teplice Vám ponúka možnosť zaplávať si v bazénoch Spa & Aquaparku Turčianske Teplice alebo v Termálnom kúpalisku Vieska - Turčianske Teplice. V zimnom období si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Ski TMG Remata, Ski Krahule alebo Ski Králiky. V blízkosti ubytovania vedie lyžiarska trať Horná Štubňa, vhodná pre bežkárske túry, vedúca až na Skalku pri Kremnici.

Hľadáte komfortné miesto na oddych v kruhu Vašej rodiny či početnej skupiny priateľov? Chata Spitzenberg Vám počas celého roka ponúka komfortné ubytovanie až pre 19 osôb. V priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom a barovým pultom, ktorá je vybavená aj televízorom so satelitným príjmom, CD prehrávačom a rádiom, strávite mnoho krásnych spoločných chvíľ. Chutné jedlá pre Vás a Vašich blízkych pripravíte v plne vybavenej kuchyni s plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Súčasťou prízemia sú aj dve samostatné toalety.

Po príjemne strávenom dni si určite výborne oddýchnete na prvom poschodí chaty. Je tu pre Vás pripravená jedna 2-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami ale aj dve nadštandardne vybavené 2-lôžkové spálne, zakaždým s manželskou posteľou, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou a prístupom na terasu. Súčasťou tohto poschodia je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a dvomi toaletami určená pre dámy a kúpeľňa so sprchovacím kútom pre pánov.

V priestrannej chate sú pre Vás pripravené aj dve 3-lôžkové spálne, obidve zariadené manželskou posteľou a jedna navyše s prístelkou pre jednu osobu, jedna 3-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami a jedna 2-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami a prístelkou pre jednu osobu. V 2-lôžkovej spálni si užijete výhľad z vlastného balkóna. Pre našich hostí je v objekte zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V oplotenej záhradnej časti s vonkajším krbom, terasou a posedením si môžete pochutnávať na rôznych špecialitách pripravených na grile alebo na guláši z kotlíka. Tí najmladší sa vyšantia na detskom ihrisku s hojdačkou, kolotočom, preliezkami a trampolínou. Pre lyžiarov máme pripravenú miestnosť na odloženie lyží. Svoje autá zaparkujete priamo pri objekte. Zavítajte k nám na dovolenku plnú zážitkov. Tešíme sa na Vás v Chate Spitzenberg!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov