Minimálny pobyt na 4 noci

Chata Sokol sa nachádza v peknom prostredí Vysokých Tatier na hranici Tatranského národného parku len 2 km od Tatranskej Lomnice v chatovej oblasti nad obcou Stará Lesná.

Celková kapacita ubytovania je 8 lôžok. Na poschodí sú k dispozícii dve spálne. Dvojlôžková s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, vaňa so sprchou, toaleta). Štvorlôžková s televízorom, balkónom a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, toaleta). Na prízemí je dvojlôžková spálňa so spoločnou toaletou a sprchou v suteréne objektu. Prízemie obsahuje spoločenskú miestnosť s posedením, televízorom, balkónom a kompletne zariadenou kuchynkou (plynový sporák s plynovou rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, kávovar, hriankovač). V suteréne môžete využívať slovenskú izbu s príjemným posedením pri krbe. V celom objekte je plynové kúrenie a WiFi internet.

Pozemok chaty je oplotený. Nachádza sa tu terasa s posedením, záhradná hojdačka a altánok s ohniskom, kotlíkom a grilom.

Priamo z chaty sa Vám črtá nádherný výhľad na štíty Vysokých Tatier. Zhruba 100 metrov od chaty preteká Studený potok, vedie tu turistický chodník, čo poteší vášnivých turistov a milovníkov prírody. Vysoké Tatry prajú aj lyžiarom. Kúsok od nás to máte na Hrebienok, či do Tatranskej Lomnice. Po náročnom dni zrelaxujete v Aquacity Poprad alebo v termálnom kúpalisku Vrbov.